08 Листопада, 2021 р., 09:37
    Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає увагу, що чинним законодавством, що регулює порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ), не передбачено реструктуризування та відстрочення заборгованості по сплаті ЄВ.

23 Жовтня, 2021 р., 12:34
    Кам’янка-Бузька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що відповідно до                             п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, визначеною п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ ПКУ, належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.
21 Жовтня, 2021 р., 09:16
    Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до абзацу шостого п. 12 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у разі несплати або сплати в неповному обсязі суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір), зазначеної в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації (далі – Декларація), у встановлений підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ строк Декларація вважається неподаною та на декларанта не поширюються передбачені підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ державні гарантії та звільнення від відповідальності.

12 Жовтня, 2021 р., 09:17
Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що об’єктами декларування не можуть бути:

05 Жовтня, 2021 р., 13:33
Державна податкова служба України проводить загальнонаціональне опитування платників податків щодо ставлення платників до органів ДПС.

27 Вересня, 2021 р., 12:14
    Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.
22 Вересня, 2021 р., 15:58
В Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області  проведено практикум з платниками щодо актуальних питань застосування податкового законодавства, функціонування  електронних сервісів.
13 Вересня, 2021 р., 12:26
  В Кам’янка-Бузькій ДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо функціонування електронних сервісів. На запитання платників відповідав старший державний інспектор Червоноградського відділу електронних сервісів управління електронних сервісів ГУ ДПС у Львівській області Олександр Каліновський.