Стратегія розвитку

Шановні мешканці Новояричівської селищної територіальної громади!

Спільно з «Проєктом USAID «ГОВЕРЛА», який підтримує нашу громаду у стратегічному плануванні, просимо вас долучитися до проведення громадського опитування та взяти участь у розробці  Стратегії розвитку Новояричівської селищної ради 2024-2027 рр.

Стратегія розвитку громади є основою для сталого місцевого розвитку, та потребує залучення всіх зацікавлених сторін у громаді.

Ми проводимо це опитування для визначення основних проблем, які на вашу думку, існують у громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку!

Посилання  на анкету для представників бізнесу: https://forms.gle/KppjrRPr3QfH2p9MA

 

Посилання  на анкету для жителів громади: https://forms.gle/GBpLTnYYpxcz6vjT7

 

ПРОЕКТ ПРОФІЛЮ НОВОЯРИЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ Матеріали до Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади на період до 2027 року

ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2024-2027 РОКИ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ НОВОЯРИЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2027 РОКУ

ЗВІТ про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації

13 Жовтня, 2023 р., 15:40
Запрошуємо Вас долучитися до громадського обговорення Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації, які розроблені в співпраці Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади та експертів проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів» (завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА»).
02 Жовтня, 2023 р., 16:13
Повна назва документа державного планування: проєкт  Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади  до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації (далі Стратегія та План)
08 Травня, 2023 р., 17:24
8 травня 2023 року за участі голови Новояричівської селищної ТГ  Петра Соколовського під супроводом HOVERLA / проект  USAID в Україні  відбулося друге засідання робочої групи з розробки  Стратегії розвитку Новояричівської територіальної громади до 2027 року. На засіданні були присутні члени Робочої групи, спеціалісти різних галузей Новояричівської ТГ, активна молодь.
04 Квітня, 2023 р., 21:59
30 березня 2023 року за участі голови Новояричівської селищної ТГ  Петра Соколовського під супроводом HOVERLA / проект  USAID в Україні  відбулося перше засідання робочої групи з розробки  Стратегії розвитку Новояричівської територіальної громади до 2027 року. На засіданні були присутні члени Робочої групи, спеціалісти різних галузей Новояричівської ТГ, громадські активісти.
24 Березня, 2023 р., 21:37
30 березня, о 14:30 год., в приміщенні Новояричівської селищної ради відбудеться  розширене засідання робочої групи з питань розроблення  Стратегії розвитку Новояричівської громади  на період до 2027 року.       Стратегія розвитку Новояричівської громади розробляється  в межах проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів», який реалізується за підтримки USAID «ГОВЕРЛА».           Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у засіданні та висвітлити своє бачення проблем та перспектив розвитку нашої громади.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора