14 Червня, 2021 р., 10:02
Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській  області нагадує, що  згідно ст. 164 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включаються, зокрема, доходи у вигляді виграшів, призів.
02 Червня, 2021 р., 16:41
Нещодавно СДІ  Кам’янка-Бузької ДПІ ГУ ДПС в Львівській області Оксаною Гостинською проведено гарячу телефонну лінію.
24 Травня, 2021 р., 11:13
Про проведення тренінгу Про електронні сервіси ДПС, які створені для зручності платників податків при спілкуванні з податковою службою, розповіли нещодавно фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ ГУ ДПС в Львівській області на тренінгу з підприємцями та громадянами.
06 Травня, 2021 р., 15:51
Державна податкова служба України з метою застосування норм ПКУ у частині оподаткування ПДВ, враховуючи положення Угоди між Урядом України та Організацією Північноатлантичного договору про статус Представництва НАТО в Україні (далі - Угода), ратифікованої Законом України від 04 лютого 2016 року № 989-VIII, надає роз'яснення щодо особливостей звільнення від оподаткування ПДВ операцій, які здійснюються у рамках реалізації проектів, що фінансуються НАТО.
05 Травня, 2021 р., 14:10
Проведено сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія”