Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту

08 Червня, 2022 р., 10:31
Замовлення підручників для 5го класу
03 Серпня, 2021 р., 15:43
  Сьогодні в Україні інклюзивне навчання організовано у майже 43% шкіл, працює понад 18 тисяч інклюзивних класів. За останні десять років інклюзія суттєво проникла в українські школи. Для порівняння, п’ять років тому в інклюзивних класах навчалось вдесятеро менше, ніж зараз. Разом із тим, дослідження якості інклюзивного навчання, проведене Державною службою якості освіти, виявило низку викликів на рівні організації інклюзивного навчання, кваліфікації вчителів, методичного забезпечення освітнього процесу, розвитку інфраструктури та забезпечення фінансування, взаємодії з інклюзивно-ресурсними центрами (ІРЦ).
02 Серпня, 2021 р., 09:59
Забезпечення рівного доступу до освіти і неупередженого ставлення до всіх дітей — такі ж важливі завдання директора школи, як і забезпечення якості освітньої діяльності школи.
 
19 Травня, 2021 р., 11:14
ПОЛОЖЕННЯ про проведення змагань з пляжного волейболу у рамках обласних комплексних змагань
 
19 Травня, 2021 р., 11:12
ПОЛОЖЕННЯ про проведення змагань з пляжного волейболу в рамках обласних комплексних змагань
 
19 Травня, 2021 р., 11:08
ПОЛОЖЕННЯ про проведення змагань з баскетболу 3х3 у рамках обласних комплексних змагань,
14 Квітня, 2021 р., 12:11
Підготовка педагогів та асистентів вчителя є одним з найважливіших чинників якісного інклюзивного навчання у школі – дослідження Однією з умов якісного інклюзивного навчання у школах є наявність підготовлених педагогів та асистентів вчителів. Інклюзивно-ресурсні центри користуються довірою батьків дітей з особливими освітніми потребами, втім потребують методичної підтримки та посилення співпраці зі школами, а чітка гармонізована співпраця між сторонами: ІРЦ – батьки – школа є чи не найважливішим чинником, який зможе суттєво посилити якість інклюзивного навчання у школах України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора