28 Листопада, 2022 р., 11:16
    Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що       відповідно до п. п. 266.2.1 п. 266.2 ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

17 Листопада, 2022 р., 22:45
Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що декларант у період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування відповідно до підрозділу 94 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – Кодекс) має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, виключно шляхом подання нової одноразової (спеціальної) добровільної декларації у порядку, визначеному цим підрозділом.

07 Листопада, 2022 р., 15:30
"Зміни до Постанови КМУ від 11 грудня 2019 №1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних»"

07 Листопада, 2022 р., 15:29
   Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що Закон України від 30 листопада 2021 року № 1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» вніс зміни до Податкового кодексу України, зокрема до статті 95.

01 Листопада, 2022 р., 21:13
Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що з 1січня 2022 року суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібний продаж алкогольних напоїв, зобов’язані відображати у фіскальних касових чеках цифрове значення штрихового коду марки акцизного податку (серія та номер).

24 Жовтня, 2022 р., 11:24
    Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до п.п. 266.7.3 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:

17 Жовтня, 2022 р., 13:09
   Для подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація) через вебпортал ДПС необхідно:

11 Жовтня, 2022 р., 19:51
     Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у  Львівській області роз’яснює, що заяву про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Заява) можна подати, зокрема, в електронній формі – до державної податкової інспекції за основним місцем обліку такого платника або до відповідного контролюючого органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу (далі – уповноважений орган) через приватну частину Електронного кабінету, з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги».

03 Жовтня, 2022 р., 21:59
    Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає увагу, що скасування кваліфікованого сертифіката ключа є достроковим припиненням його чинності. Скасовані сертифікати ключів поновленню не підлягають.

19 Вересня, 2022 р., 09:49
       Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає увагу платників податків, що з 01.01.2022 застосування реєстратора розрахункових операцій (РРО) та/або програмного РРО (ПРРО) є обов’язковим для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку ІІ – ІV групи при продажу товарів, робіт, послуг, у разі здійснення ними розрахункових операцій у розумінні Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами.