Громадянам

15 Листопада, 2023 р., 11:30
Жовківський відділ ДУ «Львівський ОЦКПХ МОЗ» пропонує для ознайомлення інформаційні матеріали щодо профілактики сказу, а саме:  
27 Жовтня, 2023 р., 15:32
До Головного управління ДПС у Львівській області надходить інформація від суб’єктів підприємницької діяльності про те, що до них телефонують невстановлені особи, які представляються працівниками територіальних органів ДПС, та шахрайським шляхом намагаються виманити гроші. Зокрема, зловмисники телефонують до підприємців і пропонують останнім надати фінансову допомогу податківцям за їх лояльне ставлення, зокрема щодо не проведення контрольно-перевірочних заходів. Будьте максимально обережні та не піддавайтесь на подібного роду провокації шахраїв. Якщо ж траплятимуться, чи були такі телефонні дзвінки, не замовчуйте їх, негайно повідомляйте правоохоронні органи для упередження та припинення шахрайських дій. Контакти гарячих ліній ГУ ДПС у Львівській області: https://lv.tax.gov.ua/kontakti// Комунікаційна платформа: lv.ikc@tax.gov.ua Підписатись на сторінку Фейсбук https://www.facebook.com/tax.lviv Приєднатись до офіційного каналу ДПС у Львівській області Телеграм: https://t.me/tax_service_Lviv Повідомити про порушення податкового законодавства можна за допомогою чат-бота «StopViolationBot»
18 Жовтня, 2023 р., 20:41
ДУ "Фонд енергоефективності" реалізовує Програму «ВідновиДІМ», мета якої — фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будівель ОСББ, пошкоджених внаслідок військової агресії росії проти України. ОСББ, які беруть у ній участь, отримують гранти на відновлення будинків – 100% вартості робіт і матеріалів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора