26 Січня, 2022 р., 09:35
Детальну інформацію щодо повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом розміщено на офіційному інформаційному ресурсі Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (далі – КН ЕДП ІДД ДПС) (https://acskidd.gov.ua).
20 Січня, 2022 р., 21:55
Днями за участі начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тараса Печори відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування».
12 Січня, 2022 р., 15:13
     Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що борг фізичної особи з земельного податку, податку на нерухоме майно, який є ФОП – єдиноподатником не є підставою для анулювання реєстрації платника ЄП. Згідно ПКУ платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, у разі наявності податкового боргу у розмірі 3060 грн. на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів – в останній день другого із двох послідовних кварталів. Податкова вимога не надсилається, а заходи, спрямовані на погашення (стягнення) податкового боргу, не застосовуються, якщо загальна сума податкового боргу платника податків не перевищує ста вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (абзац третій п. 59.1 ст. 59 ПКУ). Це 3060 грн.

05 Січня, 2022 р., 09:23
   Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає увагу платників податків – фізичних осіб, що з 1 січня 2022 року вводиться в дію нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація), яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17 грудня 2020 року № 783 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859», зареєстрованого в Мінюсті 28 грудня 2020 року за № 1295/35578 (далі – Наказ № 783).

13 Грудня, 2021 р., 15:11
    Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання підлягають поверненню платнику, зокрема, відповідно до ст. 43 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), крім випадків наявності у такого платника податкового боргу.

07 Грудня, 2021 р., 09:21
Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує платникам податків, що фізичні особи зобов’язані повідомляти контролюючі органи про зміну реєстраційних даних (зміна місця проживання, прізвища, імені, по батькові, паспортного документа, тощо) у місячний термін з дня настання таких змін відповідно до вимог ст.70 Податкового кодексу України шляхом подання заяви за формою №5ДР або заяви за формою №5ДРП. Порядок та процедура подання відповідних заяв визначається р.VII Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (далі – Державний реєстр), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.10.2017 за № 1306/31174.

01 Грудня, 2021 р., 15:00
    Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до абзацу третього п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація) не є окремим спеціальним порядком офіційного визнання або підтвердження державою фактів виникнення, переходу або припинення прав на активи, щодо яких подається така Декларація.

22 Листопада, 2021 р., 12:05
      Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає увагу, що у разі якщо особа, яка має право на одноразове (спеціальне) декларування не скористується ним, то вона буде вважатися такою, що повідомила контролюючий орган про те, що станом на дату завершення періоду проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування (31 серпня 2022 року):

15 Листопада, 2021 р., 09:50
    Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує,  що Електронний кабінет – сервіс, за допомогою якого здійснюється взаємодія органів ДПС та платників податків у режимі реального часу за допомогою персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв без встановлення спеціалізованого програмного забезпечення. Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.