15 Листопада, 2023 р., 11:30
Жовківський відділ ДУ «Львівський ОЦКПХ МОЗ» пропонує для ознайомлення інформаційні матеріали щодо профілактики сказу, а саме:
14 Листопада, 2023 р., 10:02
Розпочато підготовчу роботу до формування проєкту бюджету громади на 2024 рік. З метою врахування інтересів і пріоритетів жителів громади та ефективного розподілу коштів відповідно до Бюджетного регламенту Новояричівської селищної ради, Новояричівська селищна рада оголошує про проведення громадського обговорення проєкту бюджету Новояричівської селищної ради на 2024 рік, яке відбудеться 24.11.2023р. о 16:00 в приміщенні селищної ради.
27 Жовтня, 2023 р., 15:32
До Головного управління ДПС у Львівській області надходить інформація від суб’єктів підприємницької діяльності про те, що до них телефонують невстановлені особи, які представляються працівниками територіальних органів ДПС, та шахрайським шляхом намагаються виманити гроші. Зокрема, зловмисники телефонують до підприємців і пропонують останнім надати фінансову допомогу податківцям за їх лояльне ставлення, зокрема щодо не проведення контрольно-перевірочних заходів. Будьте максимально обережні та не піддавайтесь на подібного роду провокації шахраїв. Якщо ж траплятимуться, чи були такі телефонні дзвінки, не замовчуйте їх, негайно повідомляйте правоохоронні органи для упередження та припинення шахрайських дій. Контакти гарячих ліній ГУ ДПС у Львівській області: https://lv.tax.gov.ua/kontakti// Комунікаційна платформа: lv.ikc@tax.gov.ua Підписатись на сторінку Фейсбук https://www.facebook.com/tax.lviv Приєднатись до офіційного каналу ДПС у Львівській області Телеграм: https://t.me/tax_service_Lviv Повідомити про порушення податкового законодавства можна за допомогою чат-бота «StopViolationBot»
20 Жовтня, 2023 р., 10:37
Повне найменування суб’єкта господарювання: Комунальна установа «Новояричівська місцева пожежна охорона» Львівського району Львівської області Скорочене найменування суб’єкта господарювання:«Новояричівська місцева пожежна охорона» Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 36767188 Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 80465, Львівська обл., Львівський район, смт. Новий Яричів, вул. Шевченка, буд. 4, Телефон (098) 083 20 05 . Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: Комунальна установа «Новояричівська місцева пожежна охорона» Львівського району Львівської області: Проммайданчик № 1 комунальна установа «Новояричівська місцева пожежна охорона» 80465, Львівська область, Львівський район, смт. Новий Яричів, вул. Шевченка, буд. 4.
20 Жовтня, 2023 р., 10:34
Повне найменування суб’єкта господарювання: Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області Скорочене найменування суб’єкта господарювання: Новояричівська селищна рада Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 04374134 Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 80465, Львівська обл., Львівський район, смт. Новий Яричів, пл. Єдності, буд. 22, Телефон (067) 282 18 18. Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: Адміністративне приміщення Запитівського старостинського округу Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області: Проммайданчик № 1 адміністративне приміщення Запитівського старостипнського округу, 80461, Львівська область, Львівський район, смт. Запитів, вул. Київська, буд 52.
16 Жовтня, 2023 р., 16:33
Відповідно до рішення сесії Новояричівської селищної ради від 24 січня 2023 року №3644 розпочато розроблення детального плану території для обслуговування водного об’єкту (ставок), за межами населеного пункту с.Пикуловичі на території Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області.