ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Дата: 20.10.2023 10:37

1. Повне найменування суб’єкта господарювання: Комунальна установа «Новояричівська місцева пожежна охорона» Львівського району Львівської області
  2. Скорочене найменування суб’єкта господарювання:«Новояричівська місцева пожежна охорона»
  3. Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 36767188
  4. Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 80465, Львівська обл., Львівський район, смт. Новий Яричів, вул. Шевченка, буд. 4, Телефон (098) 083 20 05 .
  5. Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика:
  1. Комунальна установа «Новояричівська місцева пожежна охорона» Львівського району Львівської області:

Проммайданчик № 1 комунальна установа «Новояричівська місцева пожежна охорона» 80465, Львівська область, Львівський район, смт. Новий Яричів, вул. Шевченка, буд. 4.

1. Мета отримання дозволу на викиди: Отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту, Відповідно до ч. 7 ст. 11 ЗУ «Про охорону атмосферного повітря» та Інструкції, затвердженої наказом Мінприроди № 108 від 09.03.2006, об’єкти належать до третьої групи, тому заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва та заходів щодо скорочення викидів не розробляються.
  2. Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планової діяльності, яка згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля:

Виробнича діяльність яку здійснює «Новояричівська місцева пожежна охорона» не підлягають оцінці впливу на довкілля та прямо не передбачена вимогами ч. 2 та ч. 3 ст. 3 ЗУ «Про ОВД» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 № 1010 (Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ № 1121 від 30.09.2022) «Про затвердження критеріїв визначення планованої діяльності, яка не підлягає оцінці впливу на довкілля, та критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають оцінці впливу на довкілля».

1. Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування):
  1. На території проммайданчика № 1 «Новояричівська місцева пожежна охорона» в побутовому приміщенні начальника встановлено піч №1 , та піч №2 в побутовому приміщенні для решти персоналу які забезпечують заклад опаленням в зимовий період, газова колонка та газова плита які знаходяться у кухні запезпечують підігрів води та їжі протягом року під час робочого часу .
  1. Відомості щодо видів та обсягів викидів:
  1. На території проммайданчика № 1 «Новояричівська місцева пожежна охорона»  виявлено 4 стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря (4-організовані). Від діяльності підприємства в атмосферне повітря викидаються наступні забруднюючі речовини, що нормуються: азоту діоксид (NO2) – 0,005473 т/рік, вуглецю оксид (CO) – 0,006255 т/рік та парникові гази – 4,358817 т/рік.
  1. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва: Відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 108 від 09.03.2006р. заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялися.
  2. Перелік заходів щодо скорочення викидів: Відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 108 від 09.03.2006р. заходи щодо скорочення викидів не розроблялися.
  3. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря відповідають вимогам діючого законодавства України, зокрема наказам Мінприроди № 309 від 27.06.2006р., № 541 від 22.10.2008р., №260 від 01.07.2015р зі змінами та доповненнями.
  4. Пропозиції та рекомендації просимо надсилати протягом 30 днів з дня опублікування в Львівську обласну державну адміністрація (Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації) 79000, Львівська обл, м. Львів, вул. Винниченка, 19 (79026, Львівська обл, м. Львів, вул. Стрийська, 98). e-mail: envir@loda.gov.ua. normadozvil@gmail.com тел.: (032) 238-73-83