09 Квітня, 2024 р., 17:12
                                                                           Новояричівська селищна рада
08 Квітня, 2024 р., 17:04
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки на території с. Борщовичі Львівського району Львівської області, орієнтовною площею 12,0000 га. У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.
08 Квітня, 2024 р., 16:57
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (КВЦПЗ 11.02), орієнтовною площею 6,1000 га, на території Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області. У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.
08 Квітня, 2024 р., 16:35
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проєкту Детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (КВЦПЗ 03.10), орієнтовною площею 2,0000 га в с. Убині Львівського району Львівської області. У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.
08 Квітня, 2024 р., 16:26
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проєкту Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 1,5000 га в с. Банюнин Львівського району Львівської області. У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.
08 Квітня, 2024 р., 16:19
Бджола медоносна (Apis mellifera) – комаха, яка є найважливішим запилювачем ентомофільних рослин на планеті. Бджоли відіграють важливу роль у всіх аспектах екосистеми, однією з яких є надання екосистемних послуг:
08 Квітня, 2024 р., 16:09
Що є вибухонебезпечним предметом:
02 Квітня, 2024 р., 15:29
18 квітня о 10:00 відбудеться офлайн-тренінг для власників та керівників малих та середніх підприємств переробної промисловості Львівської області з питань подання заявок на державні гранти «Новий рівень» (до 8 млн. грн).
02 Квітня, 2024 р., 12:02
Виконавчий комітет Новояричівської селищної ради повідомляє: