Дата: 25.10.2023 12:50

Фото без описуФото без опису

Відповідно до наказу управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Львівській області від 25 жовтня 2023р. № 115 "Про здійснення контролю за забороною вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водних об’єктах, що знаходяться в зоні діяльності Львівського рибоохоронного патруля на осінньо-зимовий період 2023-2024 рр." пропонуємо ознайомитися із переліком та межами основних зимувальних ям у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області

р. Дністер

Координати кутових точок:

ділянка: по обидві сторони автомобільного моста в                  с. Колодруби  на відстані 800м  (Стрийський район).

Координати кутових точок:

ділянка: від місця впадіння р. Черничка навпроти с. Крупське до залізничного моста біля с. Бородчиці та на відстані 500м за ним (Стрийський район).

Координати кутових точок:

ділянка: навпроти с. Демидів, вниз по течії, до впадіння річки Луг та на відстані 300м за ним  (Стрийський район).

Координати кутових точок:

ділянка: від підвісного моста в с. Млиниська до автомобільного моста в с. Журавне та на відстані 500м за ним, за течією (Стрийський район).

Координати кутових точок:

ділянка: в межах м. Старий Самбір (Самбірський район).

Координати кутових точок:

ділянка: від межі с. Долобів до межі с.Чайковичі

(Самбірський район).

Координати кутових точок:

ділянка: в межах с. Монастирець (Львівський район).

р. Стрий

Координати кутових точок:

ділянка: навпроти с. Піщани вниз по течії до автомобільного моста в м. Жидачів (Стрийський район).

Координати кутових точок:

ділянка:  на відстані 500м  від автомобільного моста в м. Жидачів по течії до впадіння р. Стрий у р. Дністер (Стрийський район).

Координати кутових точок:

ділянка: від межі с. Ясениця за течією до автомобільного моста та на відстані 300м за ним (Самбірський район).

Координати кутових точок:

ділянка: навпроти с. Стриганці (Стрийський район).

Координати кутових точок:

ділянка: від місця впадіння р. Рибничанка по течії на відстані 250м (Дрогобицький район).

р. Опір

Координати кутових точок:

Ділянка: від північно-східної межі с. Дубина вниз за течією до місця впадіння в р. Стрий (Стрийський район)

р. Західний Буг

Координати кутових точок:

ділянка: від місця впадіння р. Білий Стік до початку дамби поблизу с. Завишень (Червоноградський район).

Координати кутових точок:

ділянка: від бетонного моста поблизу с. Бендюга до місця впадіння р. Рата (Червоноградський район).

Координати кутових точок:

ділянка: від місця «старого пляжу» до труби перекачки з с. Бендюга (Червонградський район).

Координати кутових точок:

ділянка: від сухого відстійника 3-ї шахти поблизу с. Городище по течії до кладки поблизу очисних в м. Соснівка (Червоноградський район).

Координати кутових точок:

ділянка: від автомобільного моста поблизу с. Яструбичі до підвісного моста поблизу с. Стриганка  (Червоноградський район).

Координати кутових точок:

ділянка: від старої насосної «Хімічного заводу» до греблі у    с. Ульвівок (Червоноградський район).

р. Стрвяж

Координати кутових точок:

ділянка: від південно-східної межі с. Луки до місця впадіння в неї р. Болозівка (Сабірський район).

р. Верещиця

Координати кутових точок:

ділянка: в межах м. Комарно (Львівський район).

Координати кутових точок:

ділянка: в межах смт. Великий Любінь (Львівський район).

«Добротвірське» водосховище

Координати кутових точок:

ділянка: від насосної станції Радехівського цукрозаводу до греблі с. Старий Добротвір (Червоноградський район).

р. Солукія

Координати кутових точок:

ділянка: від залізничного моста моста м. Червоноград до моста поблизу с. Острів (Червоноградський район).

р. Стир

Координати кутових точок:

ділянка: від південно-західної межі с. Стремільче до межі       с. Станіславчик (Золочівський район).

«Недільчинське» водосховище (водойма розташована в околицях с.Зашків)

Координати кутових точок:

ділянка: від спускної гідроспоруди (по течії р. Млинівка) праворуч 50м, ліворуч 150м до центру водойми (Львівський район).

«Гамаліївське» водосховище

Координати кутових точок:

ділянка: по обидві сторони спускної гідроспоруди на відстані 150м (Львівський район).

Водосховище «Оселя»

«Яворівське» водосховище

Координати кутових точок:

ділянка: праворуч від спускної гідроспоруди (Яворівський район).

Водосховище «Віжомля»

Координати кутових точок:

ділянка: навпроти с. Віжомля вздовж високого берега (Яворівський район).

«Завадівське» водосховище

Водосховище «Великий Гноєнець»