21 Жовтня, 2021 р., 09:16
    Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до абзацу шостого п. 12 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у разі несплати або сплати в неповному обсязі суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір), зазначеної в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації (далі – Декларація), у встановлений підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ строк Декларація вважається неподаною та на декларанта не поширюються передбачені підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ державні гарантії та звільнення від відповідальності.
12 Жовтня, 2021 р., 09:17
Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що об’єктами декларування не можуть бути:
05 Жовтня, 2021 р., 13:33
Державна податкова служба України проводить загальнонаціональне опитування платників податків щодо ставлення платників до органів ДПС.
27 Вересня, 2021 р., 12:14
    Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.
22 Вересня, 2021 р., 15:58
В Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області  проведено практикум з платниками щодо актуальних питань застосування податкового законодавства, функціонування  електронних сервісів.
13 Вересня, 2021 р., 12:26
  В Кам’янка-Бузькій ДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо функціонування електронних сервісів. На запитання платників відповідав старший державний інспектор Червоноградського відділу електронних сервісів управління електронних сервісів ГУ ДПС у Львівській області Олександр Каліновський.
07 Вересня, 2021 р., 10:27
Кам’янка-Бузька ДПІ інформує, що відповідно до п. 15 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) одноразова (спеціальна) добровільна декларація (далі – Декларація) підлягає перевірці у спеціальному порядку.
01 Вересня, 2021 р., 08:58
Кам’янка-Бузька ДПІ інформує, що  Нацбанк України повідомив про розширення переліку операцій за поточними рахунками фізичних осіб (резидентів та нерезидентів). Так, з 01 вересня 2021 року ці особи зможуть зараховувати кошти з поточних рахунків зі спеціальним режимом використання для одноразового (спеціального) добровільного декларування на поточні рахунки в іноземній та національній валюті.
25 Серпня, 2021 р., 10:37
На днях у Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління  ДПС у Львівській області відбулася зустріч з платниками податків за участю фахівців інспекції. Одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів фізичних осіб, стало основною темою проведеного заходу.