08 Серпня, 2023 р., 16:19
     Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до змін, внесених Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (набрав чинності 01.08.2023) до п. 9 прим. 22 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями, тимчасово, на період з початку дії воєнного стану на території України, введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», до 01 серпня 2023 року, платникам єдиного внеску не нараховується пеня, а нарахована пеня за цей період підлягає списанню.
17 Липня, 2023 р., 18:09
   Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що ДПС України оновлено довідники податкових пільг станом на 01.07.2023. Так, діють:
11 Липня, 2023 р., 10:47
      Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до статті 43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.
03 Липня, 2023 р., 20:35
     Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що у період дії воєнного стану обмежено доступ до публічних електронних реєстрів, тому суб’єкт господарювання з метою отримання інформації для заповнення графи «Реєстраційний номер екземпляра РРО», зокрема, заяви про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) за формою № 1-РРО (ідентифікатор форми J/F1311405), заяви про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО) та/або розрахункової книжки за формою № 1-КОРО (J/F1311304) може звернутися до:
03 Липня, 2023 р., 20:34
     Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що сервіси для фізичних осіб – громадян в Електронному кабінеті об’єднано в окремий Е-кабінет для громадян.
22 Червня, 2023 р., 16:13
      Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що Державна податкова служба України впевнено перетворюється на цифровий сервісний орган. Модернізований Контакт-центр ДПС – приклад успішної реалізації кейсів цифрової реформи Служби.
12 Червня, 2023 р., 11:55
     Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує про необхідність оформлення суб’єктами господарювання трудових відносин із найманими працівниками.
06 Червня, 2023 р., 22:17
           У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нещодавно відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО). На запитання платників податків відповідала головний державний інспектор Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Руслана Браташ.
06 Червня, 2023 р., 22:17
     Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що для формування та надсилання звернення на отримання індивідуальної податкової консультації в електронній формі платник може скористатися меню «Індивідуальні податкові консультації» приватної частини Електронного кабінету (cabinet.tax.gov.ua).