23 Серпня, 2023 р., 13:22
    Працівники Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області систематично проводять роз’яснення вимог чинного податкового законодавства.
23 Серпня, 2023 р., 13:21
    Особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні діяльності приватними підприємцями, котрі перебувають на спрощеній системі оподаткування ІІ та ІІІ груп, стали центральною темою лекторію, який провели днями для відвідувачів Центру обслуговування платників у Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області.
23 Серпня, 2023 р., 13:20
   Днями у Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбулася «гаряча лінія» на тему «Реєстрація ПРРО: основні моменти». На запитання платників давав відповіді начальник інспекції Тарас Печора.
23 Серпня, 2023 р., 13:20
    Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що практичні питання застосування Закону України від 30 червня 203 року № 3219 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» обговорили сьогодні представники Державної податкової служби України та Федерації роботодавців України під час онлайн-зустрічі.
17 Серпня, 2023 р., 16:36
      Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що Законом України від 30.06.2023 №3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219-IX), який набрав чинності 01 серпня 2023 року, передбачено ряд змін у справлянні податків.
17 Серпня, 2023 р., 16:36
    Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує про дії, які необхідно здійснити платнику для реєстрації програмного РРО:
17 Серпня, 2023 р., 16:35
   Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що у     2023 році граничний обсяг доходу для платників єдиного податку ІІІ групи зі ставкою 3 або 5 відсотків визначається пропорційно до кількості календарних місяців поточного календарного року, протягом яких платник єдиного податку не застосовував спрощену систему з особливостями оподаткування.
17 Серпня, 2023 р., 16:34
Нещодавно у приміщенні Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбулася телефонна «гаряча лінія» з ГДІ  Кам’янка-Бузької ДПІ Русланою Браташ на тему «Основні зміни в податковому законодавстві».
17 Серпня, 2023 р., 16:33
    З метою якісного й оперативного інформування бізнесу щодо новацій, запроваджених Законом України 3219, відбулася зустріч-нарада начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тараса Печори із представниками бізнес спільноти району.
17 Серпня, 2023 р., 16:33
  Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що у зв’язку з набранням з 01.08.2023 чинності Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) штрафні (фінансові) санкції, за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», до суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», та пов’язані із здійсненням розрахунків за товари (послуги) без застосування РРО/ПРРО, та/або невидачу відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункової операції, застосовуються у розмірі: