12 Серпня, 2021 р., 15:24
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост», рішення сесії Новояричівської селищної ради «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатур старости на території Новояричівської ТГ » № 1672  від 09.08.2021 року,  Розпорядження селищного голови Петра Соколовського від 11.08.2021 року № 192.
11 Серпня, 2021 р., 16:15
Гриби – це дарунок лісу, але водночас вони є потенційно небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в деяких дикорослих грибах.
09 Серпня, 2021 р., 09:52
30 липня проголошено Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. У цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про таку форму сучасного рабства як торгівля людьми, привертати увагу громадськості до важкого становища осіб, які стали жертвами цього злочину.
22 Липня, 2021 р., 14:21
Фізичні особи, щодо яких до ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, подають декларації востаннє за квартал, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності, з наростаючим підсумком з початку року протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу або до закінчення такого звітного періоду на який припадає дата ліквідації.
15 Липня, 2021 р., 16:20
Кам’янка-Бузька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що для інформаційної підтримки та допомоги платникам податків щодо стану обробки податкової звітності, реєстрації податкових накладних та функціонування електронних сервісів функціонує Контакт-центр ДПС.
13 Липня, 2021 р., 11:45
До відома жителів Новояричівської ТГ! У четвер, 15.07.2021, з 10:00 до 13:00 у приміщенні Новояричівської селищної ради буде здійснюватися прийом громадян фахівцем з Пенсійного фонду м. Кам'янка-Бузька!
07 Липня, 2021 р., 16:13
Відповідно до положень ст. 8 ЗУ  «Про оренду державного та комунального майна», керуючись Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення оціночної вартості (переоцінки) потенційних об’єктів оренди комунального майна, відмінного від земельних ділянок, що затверджене Рішенням сесії Новояричівської селищної ради від 25 червня 2021 року, Новояричівська селищна рада оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення оціночної вартості (переоцінки) потенційних об’єктів оренди комунального майна, відмінного від земельних ділянок.
05 Липня, 2021 р., 10:35
До уваги жителів смт Новий Яричів!  Завтра, 06.07.2021,  з 9:00 по 11:00 по вул. Міцкевича (район магазину "Олежик") буде обмежений проїзд у зв'язку з ремонтом водопроводу. Просимо про максимальне поширення!