17 Жовтня, 2022 р., 11:21
У зв’язку зі збройною агресією російської федерації, обстрілами та виведенням з ладу енергетичного обладнання Львівщини, з метою збалансування об’єднаної електроенергетичної системи та запобіганню масштабним вимкненням електричної енергії, просимо вжити невідкладних заходів щодо економії електроенергії на території ТГ, зокрема: -зменшити час освітлення фасадів будинків, пам’ятників, тощо; - зменшення споживання електроенергії закладами бізнесу, в т.ч. зменшення її використання для рекламних щитів і вивісок; -вжити заходів з економії електроенергії.
12 Жовтня, 2022 р., 17:25
Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації проводить екологічний конкурс «Друге життя для сміття: від сортування до переробки», присвячений Всесвітньому дню вторинної переробки, який щорічно відзначається 15 листопада.
26 Вересня, 2022 р., 11:14
Опалювальний період 2022-2023 років буде найскладнішим в історії України і його упевнене проходження напряму залежить від послідовних та скоординованих дій центральної і місцевої влади та громадян.
16 Вересня, 2022 р., 17:33
Жодні слова розради не полегшать болю рідних при втраті сина та батька у розквіті сил….
02 Вересня, 2022 р., 16:58
Шановні мешканці громади! У старостинських округах можна отримати Витяг з реєстру територіальної громади про реєстрацію місця проживання (додаток до паспорта) та здійснити реєстрацію місця проживання( приписку та виписку)
02 Вересня, 2022 р., 16:57
Державна служба України з надзвичайних ситуацій проводить на базі мереж операторів мобільного зв’язку заходи щодо реалізації проєкту з оперативного інформування населення про можливі загрози з використанням технології Cellbroadcast.
31 Серпня, 2022 р., 10:10
Шановні мешканці Новояричівської ТГ! Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства просить вчасно сплачувати рахунки за спожиті житлово-комунальні послуги та теплову енергію! Нагадуємо, що сплачувати послуги Ви можете за допомогою онлайн сервісів «Ощад24», «Приват24», «Монобанк» та інш.
30 Серпня, 2022 р., 11:17
В умовах війни важливо розуміти алгоритм дій у разі різних надзвичайних ситуацій. Одна з таких — радіаційна аварія. Власне, підвищений радіаційний фон у зоні ЧАЕС пов’язують з великою кількістю переміщення російської військової техніки та підняттям радіоактивного пилу. Радіаційна аварія — це порушення правил безпечної експлуатації ядерно-енергетичної установки, обладнання або пристрою, при якому відбувся вихід радіоактивних продуктів або іонізуючого випромінювання за межі їх безпечної експлуатації, що призводить до опромінення населення та забруднення навколишнього середовища. Основними вражаючими факторами таких аварій є радіаційний вплив та радіоактивне забруднення. Аварії можуть супроводжуватися вибухами та пожежами.