11 Квітня, 2022 р., 14:16
Неможливо підібрати слів, які могли б описати біль від втрати наших Героїв!
08 Квітня, 2022 р., 10:35
Сьогодні наша громада вклоняється ще одному новітньому Герою. Внаслідок бойових дій проти російського окупанта біля села Нововознесенське Херсонської області обірвалось життя старшого солдата Ярини Романа Івановича, 1989 року народження, уродженця села Руданці. Щиро співчуваємо рідним і близьким. Світла пам'ять та шана Герою, який боронив нашу Батьківщину!  Герої не вмирають! Інформацію про поховальні Богослужіння надамо згодом.

05 Квітня, 2022 р., 17:07
ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг
31 Березня, 2022 р., 10:01
Ти: маєш кімнату, будиночок, який ти можеш безкоштовно надати тимчасовим переселенцям.
24 Березня, 2022 р., 16:00
Від початку вторгнення російських військ на територію України до Львівської обласної служби зайнятості з метою пошуку роботи звернулося 298 вимушено переміщених осіб з районів активного ведення бойових дій, у тому числі 119 чоловіків. Серед приїжджих переважають жителі Харківщини, Київської області та столиці України, а також Донеччини. Понад 60% новоприбулих отримують соціальні послуги у Львівському міському центрі зайнятості.