18 Січня, 2024 р., 11:51
Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.
10 Січня, 2024 р., 09:05
Державний аграрний реєстр (надалі - ДАР) — це автоматизована електронна система, створена Мінагрополітики з метою ефективного та прозорого залучення та розподілу усіх видів підтримки для українських аграріїв, як за кошти державного бюджету, так і у вигляді пільгових кредитів, міжнародних грантів або технічної допомоги. У ДАР можуть реєструватись аби в подальшому отримувати фінансову підтримку виробники сільськогосподарської продукції будь-якого розміру та напряму діяльності, фізичні особи-громадяни України, що мають у власності (користуванні) землю та/або корови, ФОП або юридичні особи будь-якої форми власності. Для того аби зареєструватись у ДАР необхідно мати доступ до інтернет-зв’язку, мати комп’ютер чи ноутбук, кваліфікований електронний підпис, електронну пошту та телефон.
27 Грудня, 2023 р., 15:05
Мова буде йти не про збирачів черв’яків, розправлячів подушок, продавців мрій чи живих манекенів. Зовсім ні! Ми зібрали для вас перелік реальних у Львівській області вакансій, які трапляються не так часто.
20 Грудня, 2023 р., 12:45
На виконання листа департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації від 19.12.2023 №17-667/0/2-23, Новояричівська селищна рада інформує суб’єктів підприємництва з вирощування аквакультури, які здійснюють рибогосподарську діяльність на території громади, що наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11.09.2023 № 1655 «Про затвердження форми звітності у сфері аквакультури та інструкції щодо її заповнення» затверджено нову удосконалену форму звітності у сфері аквакультури, яка адаптована до європейських підходів збирання статистичних даних і вимог ФАО.
19 Грудня, 2023 р., 17:12
Змагання, що включали вісім видів адаптивного спорту, були організовані Мінветеранів, спільно з ГО "Ігри Інвіктус Україна", ГО "Повернись живим" та БО "Стратком Україна" і є частиною Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та змагань України на 2023 рік.
19 Грудня, 2023 р., 10:45
У зв’язку із наближенням Різдвяних свят та Нового року та можливого масового скупчення людей на відкритих просторах, враховуюси загострення військової агресії російської федерації проти України, збільшення інтенсивності нанесення ракетних ударів по інфраструктурних об’єктах, Новояричівська селищна рада  додатково інформує  про місця розташування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, які передбачаються для укриття населення на території селищної ради та правил поводження при перебуванні у зазначених спорудах.
20 Листопада, 2023 р., 16:31
Відповідно до рішення сесії Новояричівської селищної ради від 11 липня 2023 року №4178 розпочато розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, площею 1,0000 га, КН 4622186200:05:000:0477, на території Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області.
20 Листопада, 2023 р., 16:29
Відповідно до рішення сесії Новояричівської селищної ради від 11 липня 2023 року №4171 розпочато розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості площею 0,7106 га, КН 4622186200:05:000:0093 на території Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області.