14 Листопада, 2022 р., 10:56
 Розпочато підготовчу роботу до формування проєкту бюджету громади на 2023 рік.  З метою врахування інтересів і пріоритетів жителів громади та ефективного розподілу коштів відповідно до Бюджетного регламенту  Новояричівської селищної ради, Новояричівська селищна рада оголошує громадське обговорення проєкту   бюджету Новояричівської селищної ради на 2023 рік, яке відбудеться  02.12.2022р. о 16:00 в приміщенні селищної ради. Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання на території Новояричівської громади.
10 Листопада, 2022 р., 15:43
Просимо звернути увагу на можливості такої економії для багатоквартирних будинків та для кожного домогосподарства, зокрема:
10 Листопада, 2022 р., 10:13
В зв’язку з можливістю відключення систем централізованого водопостачання для уникнення дефіциту питної води, місцеві органи влади разом з підприємствами, установами, організаціями зобов'язані вжити невідкладних заходів щодо створення стратегічного запасу питної води гарантованої якості на відповідній території.
31 Жовтня, 2022 р., 14:43
За ініціативи голови Львівської обласної військової адміністрації М. Козицького в області організовано благодійний збір книжок для бібліотеки української літератури, що функціонує в м. Гданськ (Республіка Польща).  Бібліотека діє як культурно-соціальна локація та постійно притягує нових членів, зокрема й вимушених переселенців з України, тому виникає додаткова потреба у книгах – художній, дитячій, навчальній та іншій літературі.
25 Жовтня, 2022 р., 12:38
Мобільний додаток “Air Alert” окрім сигналів цивільного захисту “Повітряна тривога” та “Відбій повітряної тривоги” забезпечуватиме доведення до населення таких сигналів та інформації:
21 Жовтня, 2022 р., 11:37
Розпорядження селищного голови №157
19 Жовтня, 2022 р., 10:34
Опалювальний період 2022-2023 років буде найскладнішим в історії України і його упевнене проходження напряму залежить від послідовних та скоординованих дій центральної і місцевої влади та громадян.
17 Жовтня, 2022 р., 11:21
У зв’язку зі збройною агресією російської федерації, обстрілами та виведенням з ладу енергетичного обладнання Львівщини, з метою збалансування об’єднаної електроенергетичної системи та запобіганню масштабним вимкненням електричної енергії, просимо вжити невідкладних заходів щодо економії електроенергії на території ТГ, зокрема: -зменшити час освітлення фасадів будинків, пам’ятників, тощо; - зменшення споживання електроенергії закладами бізнесу, в т.ч. зменшення її використання для рекламних щитів і вивісок; -вжити заходів з економії електроенергії.