26 Січня, 2024 р., 13:38
   У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нещодавно відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо актуальних питань податкового законодавства.  На запитання платників відповідав начальник ДПІ Тарас Печора.
26 Січня, 2024 р., 13:37
 Працівники Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області проводять постійну інформаційну та роз’яснювальну роботу щодо декларування доходів громадян. Зокрема, надають консультації щодо заповнення декларації, а також щодо подання звітності в електронному вигляді за допомогою Електронного кабінету.
26 Січня, 2024 р., 13:37
  Під час чергової зустрічі з платниками податків заступниця начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксана Солонинка розповіла, що громадяни, які впродовж минулого року отримували доходи, з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався, зобов’язані задекларувати такі доходи до 1 травня 2024 року.
26 Січня, 2024 р., 13:36
На це запитання заступницею начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксаною Солонинкою надано коментар-відповідь про те, що відповідно до п. 109.2 ст. 109 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) порушення податкового законодавства та порушень вимог, встановлених іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, тягне за собою відповідальність, передбачену ПКУ та іншими законами України.
22 Січня, 2024 р., 13:52
  У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нещодавно відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо актуальних питань податкового законодавства.  На запитання платників відповідала заступниця начальника ДПІ Оксана Солонинка.
22 Січня, 2024 р., 13:52
   Нещодавно в Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області було проведено тренінг з платниками податків. Під час заходу працівники інспекції звернули увагу на подання звітності з використанням «Електронного кабінету платника» та розповіли про мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС.
22 Січня, 2024 р., 13:51
   Під час чергової зустрічі з платниками податків начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора розповів, що громадяни, які впродовж минулого року отримували доходи, з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався, зобов’язані задекларувати такі доходи до 1 травня 2024 року.
22 Січня, 2024 р., 13:50
  На це запитання заступницею начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксаною Солонинкою надано коментар-відповідь про те, що Законом України від 09 листопада 2023 року № 3453-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування мораторію на проведення податкових перевірок» внесено зміни з 08.12.2023, зокрема, до п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) щодо проведення податкових перевірок з 01.12.2023.
15 Січня, 2024 р., 17:23
 Начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора регулярно проводить зустрічі із платниками податків щодо актуальних питань оподаткування.
15 Січня, 2024 р., 17:22
    У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області проведено черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо ведення підприємницької діяльності та змін у податковому законодавстві.  На запитання платників відповідав начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора..