Відділ архітектури, містобудування, земельних відносин та екології

08 Вересня, 2023 р., 12:37
16 вересня 2023 року під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» з дотриманням обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки Львівщина традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з іншими областями України та з 70 мільйонами учасників у 191 країні Світу.
06 Вересня, 2023 р., 09:15
Відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Новояричівської селищної ради оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки  з її  реалізації.
01 Серпня, 2023 р., 09:55
Відповідно до рішення сесії Новояричівської селищної ради від 05 квітня 2023 року №3894 розпочато розроблення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з для ведення особистого селянського господарства на для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с.Пикуловичі Львівського району Львівської області, площею 0,1340 га к/н 4623685200:01:003:0139.
14 Липня, 2023 р., 09:07
Виконавчий комітет Новояричівської селищної ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів з с. Борщовичі, с. Пикуловичі
14 Липня, 2023 р., 09:05
Виконавчий комітет Новояричівської селищної ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів з смт Новий Яричів, с. Старий Яричів, с. Банюнин, с. Неслухів, с. Великосілки, с. Соколів, с. Малі Нагірці, с. Нова Лодина,  с. Дідилів, смт Запитів, с. Кукезів, с. Цеперів, с. Руданці, с. Убині, с. Хренів, с. Великі Підліски
07 Червня, 2023 р., 09:43
Відповідно до рішення сесії Новояричівської селищної ради від 05 квітня 2023 року №3887 розпочато розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул.Залізнична, смт Запитів Львівського району Львівської області, орієнтовною площею 0,1539 га
02 Червня, 2023 р., 16:45
Відповідно до рішення сесії Новояричівської селищної ради від 05 квітня 2023 року №3889 розпочато розроблення внесення змін до Детального плану території на земельні ділянки, що розташовані за адресою: смт Запитів, урочище «Кукезівська», Львівського району Львівської області, орієнтовною площею 4,5000 га.
30 Травня, 2023 р., 16:47
1) Проект детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства на розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу на території Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області. В межах проектованої території передбачається формування земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів дорожнього сервісу. 2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Новояричівська селищна рада Львівської області. Розробник ДПТ – ФОП Форостина М.М. Розробник СЕО – ТзОВ «Еко Центр Проект». 3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме: а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 30.05.2023 р. до 27.06.2023 р.; б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області (площа Єдності, 22, смт. Новий Яричів, Львівський р-н, Львівська обл., 80465). в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 27.06.2023 р. о 12:00 в приміщенні Новояричівської селищної ради за адресою: смт Новий Яричів, вул. Незалежності, 6. г) Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області (вул. Незалежності, 6, смт. Новий Яричів, Львівський р-н, Львівська обл., 80465) до 27.06.2023 р. Адреса сайту: https://novoyarychiv.gromada.org.ua/ ґ) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Новояричівська селищна рада Львівської області. 4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проект ДПТ та звіту про СЕО: не передбачено.