Конкурс з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів з селищ та сіл Новояричівської ТГ

Дата: 14.07.2023 09:05

Виконавчий комітет Новояричівської селищної ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів з смт Новий Яричів, с. Старий Яричів, с. Банюнин, с. Неслухів, с. Великосілки, с. Соколів, с. Малі Нагірці, с. Нова Лодина,  с. Дідилів, смт Запитів, с. Кукезів, с. Цеперів, с. Руданці, с. Убині, с. Хренів, с. Великі Підліски

1) Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу – виконавчий комітет Новояричівської селищної ради, 80465, Львівська область, Львівський  район, смт. Новий  Яричів, пл. Єдності, буд. 22.

2) Підстава для проведення конкурсу – рішення виконавчого комітету Новояричівської селищної ради №   512  від 03 липня 2023 року.

3) Місце і час проведення конкурсу – 80465, Львівська область, Львівський  район, смт. Новий  Яричів, вул. Незалежності, буд. 6, о 14 год. 00 хв.  - 14 серпня 2023 року. Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів – головний спеціаліст-еколог Відділу архітектури, містобудування, земельних відносин та екології Новояричівської селищної ради Василь Ярошик: тел. 0972844956

4) Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

4.1. Наявність сучасної матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання, вивезення (перевезення) побутових відходів.

4.2. Можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів.

4.3. Підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання, вивезення (перевезення) побутових відходів.

4.4. Можливість проводити, в установленому законодавством порядку, щоденний медичний огляд водіїв в належним чином обладнаному медичному пункті.

4.5. Розрахунок вартості надання послуг з поводження з побутовими відходами.

4.6. Досвід роботи з надання послуг з поводження з побутовими відходами.

4.7. Наявність працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців).

7) Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

в межах смт. Новий Яричів, с. Старий Яричів, с. Банюнин, с. Неслухів, с. Великосілки, с. Соколів, с. Малі Нагірці, с. Нова Лодина,  с. Дідилів, смт. Запитів, с. Кукезів, с. Цеперів, с. Руданці, с. Убині, с. Хренів, с. Великі Підліски (загальна площа  212, 925  кв. км.);

перелік розміщених у зазначених межах об'єктів утворення побутових відходів: приватні житлові будинки, комунальні житлові будинки, підприємства, установи, організації.

8) Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

багатоквартирні житлові будинки: загальна кількість будинків - 35, кількість мешканців таких будинків - 1226 мешканців;

місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання): всі будинки знаходяться на території смт. Новий Яричів, с. Старий Яричів, с. Банюнин, с. Неслухів, с. Великосілки, с. Соколів, с. Малі Нагірці, с. Нова Лодина,  с. Дідилів, смт. Запитів, с. Кукезів, с. Цеперів, с. Руданці, с. Убині, с. Хренів, с. Великі Підліски, опалення-індивідуальне, наявне газопостачання, центральне водопостачання часткове;

відомості про власників або наймачів, користувачів у т.ч. орендарів джерел утворення побутових відходів: більшість будинків перебувають у приватній власності;

наявність, кількість, місцезнаходження, об'єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів: с. Неслухів – 2 майданчика по 3 контейнери, с. Великосілки – 161, с. Банюнин – 11 контейнерів , смт. Запитів – по всій території – 28 шт. з об’ємом – 1,1 куб. м.

одноквартирні житлові будинки:

загальна кількість будинків – 3547;

місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання): всі будинки знаходяться на території Новояричівської селищної ради, опалення-індивідуальне; підключення до газопостачання, центрального водопостачання, центральної каналізації-наявне не у всіх будинках;

наявність, кількість, місцезнаходження, об'єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів, характеристика під'їзних шляхів – відходи мешканці виставляють біля будинків а автотранспорт підприємства їх забирає у дні передбачені графіком.

підприємства, установи та організації:

загальна кількість та перелік підприємств, установ та організацій, їх характеристика (бюджетні або інші споживачі, наявність підключення до централізованої каналізаційної мережі, центрального опалення, водо- та газопостачання), місцезнаходження, кількість, об'єм, місцезнаходження та належність контейнерів – 68 підприємства, організації та бюджетні установи. Кожна організація та установа має свій контейнер з об’ємом – 1,1 куб.м.

9) Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами (об'єкти перероблення, сортування, утилізації, видалення відходів, об'єкти поводження з небезпечними відходами у складі побутових відходів тощо) - побутові відходи вивозяться відповідно до договору.

13) Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: конкурсні пропозиції подаються особисто або поштою протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.