Оголошується проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації

Дата: 01.05.2024 14:17

Відповідно до рішення сесії Новояричівської селищної ради від 22092022 року №3257 розпочато розроблення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01) на Земельні ділянки загального користування, відведені  під місця поховання (КВЦПЗ 07.09) на території Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області».

Замовник містобудівної документації : Новояричівська селищна рада.

Розробник Детального плану – ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація».

Ознайомлення з ДПТ відбуватиметься за адресою: Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області (вул.Незалежності, 6, смт. Новий Яричів, Львівський р-н, Львівська обл., 80465), протягом 30 днів з моменту виходу даного оголошення.

Громадські обговорення тривають в період з 01.05.2024 по 31.05.2024 з урахуванням вимог умов військового стану згідно з указами Президента України №64/2022 «Про ведення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022р. та «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» №133/2022 від 14.03.2022р., №259/2022 від 18.04.2022р., №342/2022 від 17.05.2022р. тощо.

Громадське слухання відбудеться 31 травня 2024 р. о 12:00 год. в приміщенні Новояричівської селищної ради (вул.Незалежності, 6 в смт. Новий Яричів).

В громадських слуханнях можуть брати участь:

-громадськість - тільки зареєстровані особи на території, на яку поширюється дія документа стратегічного планування;

-уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація;

-уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;

-представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.

З метою забезпечення реєстрації учасників громадських слухань необхідно при собі мати документ, яким забезпечується ідентифікація фізичних осіб та представників фізичних осіб.

Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються.

Проектний план та схема проектних обмежень у використанні земель