Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 21.03.2024 21:26

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710»(зі змінами)

Найменування замовника: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради Місцезнаходження замовника: 80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 43907236

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання твердолистяних порід)

Вид процедури закупівлі: відкриті торги ( з особливостями) згідно пункту З7 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VI1I зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі – Особливості) зі змінами.

Ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2024-03-21-003211-a.

Обсяги закупівлі: 921 м. куб. згідно технічної специфікації

• Строк поставки товару: до 31.12.2024 року

• Очікувана вартість предмета закупівлі: 1`795`950.00 гривень.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Деревина дров’яна непромислового використання твердолистяних порід

1. У вартість повинна входити доставка товару до навчальних закладів та розвантажувальні роботи.

2. В деревині не допускається зовнішня трухлява гниль. Ядрова та заболоння гнилі допускаються розміром не більше 65% площі торця. Кількість деревини із гниллю від 30 до 65% площі торця не повинно перевищувати 20% об’єму партії.

3. Деревина повинна належати до твердих порід першої категорії. (бук, дуб, граб).

4. Дрова повинні бути очищені від сучків. Висота сучків, що залишаються, не повинна перевищувати 30 мм.

5. Товар повинен відповідати діючим стандартам та технічним вимогам для даного виду товару.

6. Дрова можуть бути як в корі, так і без кори.

7. Розмір дров по довжині до 2 м., розмір дров по товщині (в діаметрі) від 0,05 м., допустиме відхилення по довжині +0,05 м.

8. При поставці товару повинні надаватися супровідні документи. При прийомі товару, обсяг  товару має  відповідати обсягу, який зазначена у супровідних документах. Приймання Товару за кількістю і якістю здійснюється представником замовника. (надати в складі тендерної пропозиції відповідний гарантійний лист).

9.         Учасник у складі пропозиції надає сертифікат ланцюга поставок FSC.

9. У складі пропозиції Учасник надає довідку про наявність лісопродукції на складах на момент оголошення тендеру у відповідності відпускних нормативів.

Загальна таблиця поставки та кількості кубів паливної деревини

Назва навчального закладу

1.

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та дошкільної освіти с. Дідилів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області