Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 01.01.2024 21:53

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710»(зі змінами)

Найменування замовника: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради Місцезнаходження замовника: 80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 43907236

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: 15540000-5 - Сирні продукти (Сир твердий, сир кисломолочний).

Вид процедури закупівлі: відкриті торги ( з особливостями) згідно пункту З7 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VI1I зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі – Особливості) зі змінами.

Ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2024-01-01-001368-a.

Обсяги закупівлі:

• Сир твердий ДК 021:2015: 15544000-3 - Твердий сир -600 кілограм;

• Сир кисломолочний ДК 021:2015: 15542000-9 - Свіжий сир - 1500 кілограм.

• Строк поставки товару: до 31.12.2024 року

• Очікувана вартість предмета закупівлі: 274`500.00 гривень.

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:   Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі – Сирні продукти (Сир твердий, сир кисломолочний на підставі  «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель  “Prozorro” щодо аналогічних закупівель, опрацювання інформації отриманої з Головного управління статистики у Львівській області.

Місце поставки: заклади дошкільної освіти: ЗДО смт. Новий Яричів- смт. Новий Яричів, вул. Незалежності,20; ЗДО смт.Запитів - смт. Запитів, вул. Молодіжна, 5а; ЗДО с. Борщовичі - с.Борщовичі, вул. Садова, 1б; ЗДО с. Банюнин -с.Банюнин, вул. Центральна,30; ЗДО с. Неслухів - с. Неслухів, вул. Наукова, 10 а.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Особливі умови:

1. Дотримання строків придатності продуктів харчування.

2. Умови поставки – виключно в асортименті та обсязі, зазначених у заявці Замовника.

Найменування товару

Орієнтовна кількість

Сир твердий, жирністю не менше 50%

600 кг

Сир кисломолочний жирністю не менше 9% жиру, ваговий

1500 кг

3. Разом з кожною партією товару повинна надаватися супровідна первинна документація (накладна, сертифікат відповідності чи якісне посвідчення, чи інший документ, що підтверджує їх походження, безпечність і якість, відповідність вимогам державних стандартів, санітарно-гігієнічним вимогам). Такий документ повинен бути діючим з урахуванням терміну реалізації товару.

4. Завантаження та  вивантаження товару здійснюється  представниками Учасника щоденно.

5. Всі поставленні товари повинні відповідати вимогам Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» від 23.12.1997 № 771/97-ВР, нормативно-технологічній документації, встановленим санітарно-гігієнічним нормам, нормам стандартизації і сертифікації та супроводжуватись відповідними документами, що підтверджують їх якість та придатність до використання.

6. Товар має постачатися з терміном придатності не менше 80% загального терміну зберігання.

7. Товар повинен бути в упаковці, яка відповідає характеру товару і захищає його від пошкоджень під час поставки. Упаковка має містити всю необхідну інформацію про товар, згідно вимог чинного законодавства.

8. Якщо поставлений товар не буде відповідати своїм якісним характеристикам, постачальник повинен замінити товар своїми силами і за свій рахунок протягом 8 годин.

1. Спроможність учасника поставити товар повинна підтверджуватись оригіналом листа авторизації від виробника про передачу повноважень на продаж (реалізацію) товару у необхідній кількості, якості та у потрібні терміни, виданим із зазначенням замовника торгів  та номером закупівлі, що опублікована на веб – порталі Prozorro.