Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівл

Дата: 22.12.2023 21:48

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710»(зі змінами)

Найменування замовника: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради Місцезнаходження замовника: 80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 43907236

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

Назва предмету закупівлі:  ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів (послуги з надання доступу до мережі Інтернет, обслуговування обладнання та мережі абонента)

Ідентифікатор закупівлі UA-2023-12-22-018136-a

Відкриті торги з особливостями

Обсяги закупівлі:

• Послуги з надання доступу до мережі Інтернет – 12 місяців

• Обслуговування обладнання та мережі абонента – 12 місяців

Строк поставки товару з  01.01.2024 року до 31.12.2024 року.

Очікувана вартість предмета закупівлі:    22 680,00 грн. з ПДВ.

Процедура закупівлі проводиться для забезпечення сучасних умов освітнього процесу.

Послуги доступу до всесвітньої мережі Інтернет (далі – Послуги) надаються відповідно до Закону України «Про електронні комунікації», Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 № 295 та інших нормативно-правових актів України у сфері телекомунікацій та забезпечують цілодобове надання у користування та обслуговування каналів передачі даних на всіх вузлах мережі.

Дислокація надання доступу до мережі Інтернет

установ, у яких повинні бути надані послуги доступу до мережі інтернет

Швидкість  доступу до Інтернету, яку необхідно встановити (Мбіт/с)

Місцезнаходження

1

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Борщовичі   Новояричівської селищної ради  Львівського району Львівської області

81124, вул. Садова,1 А, с. Борщовичі Львівський район, Львівська область

2

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та дошкільної  с. Пикуловичі Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

81125, вул. Булеци,  1, с. Пикуловичі, Львівський район, Львівська область

3

Заклад дошкільної освіти  «Сонечко» с. Борщовичі  Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

81124, вул. Садова,1 А, с. Борщовичі Львівський район, Львівська область

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:  «Послуги з надання доступу до мережі Інтернет, обслуговування обладнання та мережі абонента» визначено з урахуванням «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмету закупівлі» затвердженої Наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275, та з урахуванням цін (на 2024 рік на відповідну послугу) провайдерів до мереж яких підключені.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

1. Послуги з підключення та надання доступу до мережі Інтернет (далі – Послуги) надаються відповідно до Закону України «Про телекомунікації», Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 № 295 та інших нормативно-правових актів України у сфері телекомунікацій та забезпечують цілодобове надання у користування та обслуговування каналів передачі даних на всіх вузлах мережі.

2. Під організацією підключення каналів надання доступу до мережі Інтернет для даного Договору Сторони погодились розуміти наступні дії:

2.1. Надання Виконавцем в користування Замовнику волоконно-оптичних каналів зв’язку з точками підключення до каналів надання доступу до мережі Інтернет;

2.2. Здійснення Виконавцем підключення волоконно-оптичних каналів зв’язку до обладнання Замовника або обладнання, наданого Виконавцем Замовнику та розміщеного у приміщеннях Замовника.

3. Межа відповідальності Виконавця при наданні Послуг проходить в точках підключення до каналу зв’язку Замовника до обладнання Замовника або обладнання, наданого Виконавцем. Все обладнання, включаючи кабелі до інтерфейсу локального мережевого обладнання вузлів мережі, надається, встановлюється та налагоджується Виконавцем.

4. Технічні характеристики Послуг, що Замовник очікує отримати, мають відповідати наступним вимогам:

4.1. Послуга щодо доступу до мережі Інтернет включає в себе обслуговування каналів зв’язку.

4.2. Виконавець гарантує технічну підтримку каналів. Технічна підтримка має включати в себе також відновлення працездатності каналу в разі необхідності.