Порядок денний XLVIII чергової сесії VIIІ скликання Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

Дата: 21.02.2024 11:54

Новояричівська селищна рада

Львівського району Львівської області

23 лютого 2024 року

Порядок денний XLVIII чергової сесії VIIІ скликання

Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

1. Про передачу Рей Галині Михайлівні у приватну власність жилого приміщення в гуртожитку за адресою: Львівська область Львівський район, с. Неслухів, вул. Наукова, буд. 7.

2. Про затвердження Положення про пожежно-рятувальні підрозділи для забезпечення добровільної пожежної охорони Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

3. Про затвердження Переліку першого типу об’єктів комунального майна  Новояричівської селищної ради для передачі майна в оренду на аукціоні

4. Про затвердження актів про списання основних засобів та інших необоротних матеріальних активів.

5. Земельні питання, що рекомендовані на розгляд сесії Новояричівської селищної ради  постійною комісією з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування, природних ресурсів та екології.

6. Бюджетні питання, що рекомендовані на розгляд сесії Новояричівської селищної ради постійною комісією з питань місцевого бюджету, фінансів, перспективного планування та соціально-економічного розвитку.

7. Різне.

Селищний голова                                                   Петро  СОКОЛОВСЬКИЙ