Шановні мешканці нашої громади!

Дата: 13.10.2023 15:40

Запрошуємо Вас долучитися до громадського обговорення Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації, які розроблені в співпраці Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади та експертів проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів» (завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА»).

Документи розміщено у розділі Стратегія розвитку

Свої пропозиції можна подати за адресою: Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області (вул.Незалежності, 6, смт. Новий Яричів, Львівський р-н, Львівська обл., 80465), а також на електронну пошту zv_yarychiv@ukr.net до 14 листопада 2023 року.