Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 02.10.2023 16:13

Повна назва документа державного планування: проєкт  Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади  до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації (далі Стратегія та План)

Стратегія та План заходів Новояричівської територіальної громади є документом стратегічного планування місцевого рівня, що визначає стратегічні, оперативні цілі та завдання для сталого розвитку територіальної громади, розробляється на період реалізації Державної стратегії регіонального розвитку та відповідної регіональної стратегії розвитку.

Мета Стратегії та Плану полягає у вирішенні спільних проблем та реалізації спільних завдань щодо ефективного розвитку продуктивних сил громади, раціонального використання ресурсного потенціалу, забезпечення екологічної безпеки, створення комфортних умов життя населення.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Новояричівська селищна рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення: відповідно до частини 6 статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади  до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації розпочато з дня його оприлюднення на офіційному вебсайті Новояричівської селищної ради https://novoyarychiv.gromada.org.ua/ розділ «Стратегія розвитку» з 02 жовтня  2023 року до 02 листопада 2023 року включно.

Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо в процедурі громадського обговорення):

громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту Стратегії та Плану заходів та звіту про стратегічну екологічну оцінку до відділу архітектури, містобудування,  земельних відносин та екології Новояричівської селищної ради.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань
(у разі проведення):

громадські слухання не заплановані, а громадське обговорення відбуватиметься шляхом надсилання зауважень та пропозицій до проєкту Стратегії та Плану заходів та звіту про стратегічну екологічну оцінку у письмовій формі до відділу архітектури, містобудування,  земельних відносин та екології Новояричівської селищної ради.

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Відділ архітектури, містобудування,  земельних відносин та екології Новояричівської селищної ради електронна адреса leskovika1205@gmail.com . З проектом Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади  до 2027 року та Планом заходів на 2024-2027 роки з її реалізації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись за посиланням Стратегія розвитку та в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки на Єдиній екологічній платформі «ЕкоСистема».

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення – з 02.10.2023 року до 02.11.2023 року.

Зауваження та пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Підстави для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля відсутні.

ПРОЄКТ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ НОВОЯРИЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2027 РОКУ ТА ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2024-2027 РОКИ З ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЇ

ЗВІТ про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації