Третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новояричівської територіальної громади до 2027 року

Дата: 29.08.2023 16:49

28 серпня 2023 року за участі голови Новояричівської селищної ТГ Петра Соколовського під супроводом HOVERLA / проект USAID в Україні відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новояричівської територіальної громади до 2027 року. На засіданні були присутні члени Робочої групи та спеціалісти різних галузей Новояричівської ТГ.

В ході зустрічі було:
1. Презентовано напрацьовані Робочою групою та отримані від зацікавлених осіб пропозицій ідей проєктів місцевого розвитку до Плану заходів з реалізації Стратегії громади.
2. Проведено обговорення ідей проєктів місцевого розвитку до Плану заходів з реалізації Стратегії, обгрунтовано фінансові можливості їх фінансування.
3. Проведено вибір та обговорення критеріїв для ранжування проектів місцевого розвитку до Плану заходів з метою пріоритезації їх виконання.
4. Підведено підсумків. Сесія запитань та відповідей. Планування подальших заходів. Комунікація учасників.Фото без описуФото без опису