Оголошення про третє розширене засідання робочої групи з питань розроблення Стратегії розвитку Новояричівської громади

Дата: 21.08.2023 10:00

Фото без опису28 серпня, о 14:00 год., в приміщенні Новояричівської селищної ради відбудеться третє розширене засідання робочої групи з питань розроблення Стратегії розвитку Новояричівської громади  на період до 2027 року.
    Стратегія розвитку Новояричівської громади розробляється  в межах проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів», який реалізується за підтримки USAID «ГОВЕРЛА».

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у засіданні та висвітлити своє бачення проблем та перспектив розвитку нашої громади.