Запрошуємо на навчальний курс базової підготовки громадян до національного спротиву!

Дата: 14.06.2023 11:56

З метою формування патріотичної свідомості та стійкої мотивації, набуття знань та практичних вмінь для захисту України  в Новояричівській селищній раді  формується група громадян для проходження навчального курсу базової підготовки до національного спротиву.

Базова підготовка буде проводитись з громадянами призовного віку, військовозобов’язаними та резервістами, які не проходили військову службу, іншими громадянами, які не виконують  військового обов’язку в запасі.

Усіх громадян, які бажають пройти курс базової підготовки до національного спротиву просимо звернутися до Новояричівської селищної ради.