Друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новояричівської територіальної громади до 2027 року

Дата: 08.05.2023 17:24

8 травня 2023 року за участі голови Новояричівської селищної ТГ  Петра Соколовського під супроводом HOVERLA / проект  USAID в Україні  відбулося друге засідання робочої групи з розробки  Стратегії розвитку Новояричівської територіальної громади до 2027 року. На засіданні були присутні члени Робочої групи, спеціалісти різних галузей Новояричівської ТГ, активна молодь.

В ході зустрічі опрацювали результат SWOT-аналізу, сформували дерево цілей Стратегії розвитку громади та перші проєктні заявки до Плану заходів на 2024-2027 роки.

Запрошуємо усіх жителів громади долучатися до розробки важливого документу, який стане визначальним для подальшого перспективного розвитку нашої об'єднаної громади.

Друга сесія в рамках циклу з розробки Стратегії розвитку Новояричівської ТГ до 2027 року