Повідомлення ТзОВ «Ековторпром» Про клопотання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Дата: 24.04.2023 09:17

1. Повне найменування суб’єкта господарювання: Товариство з обмеженою відповідальністю «Ековторпром».

2. Скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВ ««Ековторпром»

3. Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 43415960

4. Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 80464, Львівська область, Львівський район, Новояричівська ТГ, с. Руданці, вул. Шкільна, 9, Телефон +38 (067) 370-57-67

5. Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 80464, Львівська область, Львівський район, Новояричівська ТГ, с. Руданці, вул. Шкільна, 9

6. Мета отримання дозволу на викиди: Отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту, Відповідно до ч. 7 ст. 11 ЗУ «Про охорону атмосферного повітря» та Інструкції, затвердженої наказом Мінприроди № 108 від 09.03.2006, об’єкт належить до другої групи, тому заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва та заходів щодо скорочення викидів не розробляються.

7. Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планової діяльності, яка згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля: ТОВ ««Ековторпром» на виконання ст. 111 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», вимог ч. 2 та ч. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та Критеріїв визначення планованої діяльності, яка не підлягає оцінці впливу на довкілля, та Критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають оцінці впливу на довкілля затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2017 №1010

8. Загальний опис об’єкта (опис виробництв  та технологічного устаткування): ТзОВ «Ековторпром» займається виробництвом добавок до кормів для тварин, що утримуються на фермах (технічний топлений тваринний жир). Сировина (тваринний жир) привозиться вантажним автотранспортом та розвантажується в приміщенні де розташовані чан. Завантаження чотирьох  чанів обємом 1 м3 кожний відбувається механічно автонавантажувачет. В чанах тваринний жир топиться 2,5 – 3,5 години при температурі 180 оС. Коли процес топлення завершився утворилися топлений тваринний жир та шкварки.

Від чанів по черзі топлений тваринний жир спускають по спеціально змонтованих трубах в прес в якому видаляються шкварки весь процес займає  одну годину. Після відділення шкварок тваринний жир закачуються у відстійники 4 м3  та 3 м3 де відстоюється 8 годин в відстійники поміщається 8 чанів жиру. Після відстоювання жир транспортується в резервуари.

Шкварки після пресу збираються та механічним шляхом перевантажуються в мясорубку. В м’ясорубці шкварки меляться протягом однієї години та за допомогою шнеку подається в сушку. Шкварка сушиться в сушці 6-7 годин. Після сушки висушені шкварки потрапляють в прес. Після пресу в дробилку та подрібнюються в муку. Мука фасується в бігбеги.

9. Відомості щодо видів та обсягів викидів: На території птахівництва виявлено 9 стаціонарних  джерела  викидів  забруднюючих  речовин в атмосферне повітря 8 – організованих, 1 - неорганізованих).  В атмосферне повітря викидається 6 забруднюючих речовин: азоту оксид – 2,064262 т/рік,  вуглецю оксид – 2,009589  т/рік, сірки діоксид – 0,009447 т/рік, вуглеводні насичені С12-С19 – 0,000422  т/рік, речовини у вигляді суспендованих частинок  – 0,646554 т/рік, Акролеїн – 0,011158 т/рік та парникові гази.

10. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва:

Відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України №108 від 09.03.2006 р. заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялися.

11. Перелік заходів щодо скорочення викидів:

Відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України №108 від 09.03.2006 р. заходи щодо скорочення викидів не розроблялися.

12. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству:

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря відповідають вимогам діючого законодавства України, зокрема наказам Мінприроди №309 від 27.06.2006 р., №541 від 22.10.2008 р., №260 від 01.07.2015 р зі змінами та доповненнями.

13. Пропозиції та рекомендації просимо надсилати протягом 30 днів з дня опублікування в Львівську обласну державну адміністрація (Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації ) 79000, Львівська обл, м. Львів, вул. Винниченка, 19 (79026, Львівська обл, м. Львів, вул. Стрийська, 98). e-mail: envir@loda.gov.ua. normadozvil@gmail.com тел.: (032) 238-73-83