Безкоштовна освітньо-грантова програма TalentA-2023 для жінок-фермерок

Дата: 11.04.2023 10:48

Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2023 задля зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України.

Навчальна програма охоплюватиме широкий спектр тем з управління бізнесом, враховуючи виклики, які постали у зв’язку з війною, та матиме 4 блоки:
1) агросектор. Стан та перспективи агросектору в Україні та світі: огляд ситуації в економіці України та агросекторі зокрема, сучасні практики та інноваційні рішення для агробізнесу;
2) управління бізнесом: адаптація та розвиток бізнесу в умовах кризи, управління персоналом, фінансовий менеджмент та бюджетування;
3) реалізація продукції: нові канали збуту, продаж у соціальних мережах;
4) соціальна відповідальність: розвиток бізнесу через впровадження соціальної відповідальності задля розвитку громади.

Учасниці, які успішно завершать навчання у програмі, отримають можливість взяти участь у конкурсі на гранти від компанії Corteva Agriscience для розвитку власного бізнесу та соціальної підтримки громад.

Більше інформації про програму: https://bit.ly/41SG7iq