«ДК 0212015 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (Придбання та встановлення дитячого спортивно-ігрового майданчика в с. Старий Яричів, вул. Галицька 143)»

Дата: 15.07.2021 10:52

Підстава для публікації обґрунтування: відповідно до змін, внесених 16.12.2020 р. до Постанови Кабінету Міністрів України №710 «Про ефективне використання державних коштів»

Найменування замовника:     Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради

Конкретна назва предмета закупівлі: Придбання та встановлення дитячого спортивно-ігрового майданчика в с. Старий Яричів, вул. Галицька 143

Коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі (за наявності) ДК 021:2015 – 3753000-2 “Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор”

Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі: 494`873.00Гривня(зПДВ)
Процедура закупівлі: Відкриті торги

Індентифікатор закупівлі:       UA-2021-07-15-002217-a

Обґрунтування процедури:

- Мета проведення закупівлі: Створення належної матеріальної бази для спортивного-ігрового середовища і фізичного виховання в населених пунктах Новояричівської селищної ради

- Умови оплати згідно із договором. Замовник здійснює оплату Постачальнику за фактично поставлений Товар на підставі виставленої видаткової накладної протягом 7 робочих днів. Усі платіжні документи за Договором оформлюються з дотриманням вимог чинного законодавства. Замовник здійснює оплату за фактично поставлений Товар в межах бюджетного фінансування на 2021 рік. У разі затримки бюджетного фінансування видатків за цим Договором, розрахунок за фактично наданий (поставлений) Товар здійснювати протягом трьох банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.

Очікувана вартість суми закупівлі   494`873.00 Гривня (з ПДВ)