ПРОТОКОЛ № 5 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Новояричівської селищної ради

Дата: 26.04.2021 11:04

На основі Протоколу №22 позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 25 квітня 2021 року, враховуючи рівень захворюваності населення на території Новояричівської ТГ через поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

ВИРІШИЛИ:

1. Скасувати з 00 год. 00 хв. 26 квітня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Новояричівської ТГ.

2. Застосувати на території Новояричівської ТГ з 00 год. 00 хв. 26 квітня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та встановити обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (з останніми змінами і доповненнями).

3. Старостам Новояричівської  ТГ, заступнику селищного голови, керівникам підприємств, установ та відділів Новояричівської селищної ради забезпечити:

3.1. Неухильне дотримання карантинних обмежень.

Термін виконання – постійно, на весь час дії карантину або до особливого розпорядження.

3.2. Проведення широкого інформування та роз’яснювальної роботи серед населення щодо встановлених карантинних обмежень на території Новояричівської ТГ і обов’язкового їх дотримання.

3.3. проводити разом з представниками підрозділів Національної поліції контролюючі заходи щодо дотримання протиепідемічних заходів на території Новояричівської ТГ.

4. Відповідні заходи діють до прийняття окремого рішення.