Розпорядження селищного голови "Про запровадження посилених заходів протидії поширенню вірусної інфекції, спричиненої COVID-2019" на території Новояричівської селищної ради

Дата: 25.03.2021 16:26

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 та п.20 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,постанови Кабінету міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 22 липня 2020 р. № 641, протоколу № 12 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічногої безпеки і надзвичайних ситуацій від 23 березня 2021 р.:
Установити з  00.00. годин  25 березня  2021 року по 6 квітня 2021 року на території  Новояричівської селищної ради "ЧЕРВОНИЙ" РІВЕНЬ епідемічної небезпеки - та ЗАБОРОНИТИ:

1.1.  відвідування закладів освіти здобувачами освіти;
1.2.  приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
-торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;
-провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;
-торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень;
1.3. відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.
1.4. проведення культурних, політичних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян, виключити планування таких заходів, у тому числі пов’язаних з виїздом громадян України за кордон.
1.5. скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання  селищної ради.
1.6. обмежити проведення особистих прийомів громадян в  селищній раді.
1.7. перевести усі масові соціально значимі заходи в режим здійснення інтернет-стримінгу.
 2.   Рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти.
 3.  Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності на території  Новояричівської селищної ради :
- запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.
- максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій.
- передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи .
Селищний голова                                                                                                                Петро Соколовський