ПРОТОКОЛ № 1 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Новояричівської селищної ради

Дата: 19.03.2021 14:05
Кількість переглядів: 1922

За результатами розгляду питання порядку денного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Новояричівської селищної ради

ВИРІШИЛИ:

1. Додатково до карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами) для «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки, встановити на території сіл та селищ, що входять до Новояричівської селищної ради з 00.00 20.03.2021 до 00.00 29.03.2021 (з можливим подовження в залежності від епідеміологічної ситуації) додаткові обмежувальні заходи, ввівши заборону на:

1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень;

2) приймання відвідувачів в усіх закладах розважальної діяльності;

3) роботу груп дошкільної освіти у ЗЗСО та ДО;

4) роботу гуртків та секцій у Народних домах, закладах освіти, школі Мистецтв;

5) приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів;

6) приймання у спортивних залах, фітнес-центрах відвідувачів;

7) проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів у закритих приміщеннях.

8) діяльність непродовольчих ринків.

9) Графік особистого прийому громадян старостами, державним реєстратором та керівництвом Новояричівської селищної ради та її відділами (крім попереднього особистого запису на прийом).

10) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

- торгівлі на ринках продовольчими товарами на свіжому повітрі з дотриманням карантинних обмежень;

- торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;

- провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси, господарських магазинів за попереднім записом;

2. Старостам Новояричівської  територіальної громади, заступнику селищного голови, керівникам відділів Новояричівської селищної ради забезпечити:

2.1. Неухильне дотримання карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами).

Термін виконання – постійно, на весь час дії карантину або до особливого розпорядження

2.2. Проведення широкого інформування та роз’яснювальної роботи серед населення щодо встановлених карантинних обмежень на території сіл та селищ Новояричівської ТГ і обов’язкового їх дотримання.

2.3. посилити контролюючі заходи щодо дотримання протиепідемічних заходів на території сіл та селищ Новояричівської ТГ.

3. Контроль за виконанням рішення засідання комісії з питань ТЕБ і НС Новояричівської селищної ради з цього питання покласти на заступника селищного голови та старост старостинських округів Новояричівської селищної ради.

П Р О Т О К О Л № 1 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Новояричівської селищної ради