29 Березня, 2023 р., 16:40
      З метою запобігання виникненню пожеж у природному середовищі, збереженню природного біорізноманіття, попередження ситуацій, пов’язаних з погіршенням стану безпеки дорожнього руху внаслідок задимлення територій прилеглих автомобільних доріг, департамент агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації звертається з наступним.        Оскільки пожежі сухої рослинності чи її залишків найчастіше трапляються на землях сільськогосподарського призначення, зокрема приватних, просимо вжити заходів представникам сільськогосподарських підприємств та власникам земельних наділів щодо використання територій відповідно з цільовим призначенням, без шкоди навколишнього середовища та недопущення випалювання сухої рослинності чи її залишків.
29 Березня, 2023 р., 16:40
29 Березня, 2023 р., 16:23
-  Якщо у людини немає підстав для відстрочки від призову на військову службу, їй виписують повістку на проходження військово- лікарської комісії (ВЛК). У воєнний час людина проходить медкомісію, навіть якщо вона проходила її до мобілізації і була визнана придатною, адже за цей період обставини могли змінитися. - Медичний огляд військово-лікарської комісії проводиться, щоб вивчити та оцінити стан здоров'я і фізичного розвитку людини для визначення ступеня придатності до військової служби, навчання за військово-обліковими спеціальностями. За його підсумками виноситься письмовий висновок (постанова)*. - Однак, у військовозобов’язаних виникає чимало питань що робити, якщо не згоден(а) з цим висновком? Чи можливо його оскаржити?  Розповідаємо детальніше про оскарження висновку військово-лікарської комісії у картках. *Пункт 1.1 глави 1 розділу ІІ Наказу МОУ № 402 від 14.08.2008.
27 Березня, 2023 р., 14:52
У Львівській області завдяки програмі «єРобота», що стартувала у липні торік, реалізовуються 477 успішних проєктів. Із них 100 початківців тільки відкрили власну справу, 301 діючий підприємець і 76 юридичних осіб працюють над розширенням бізнесу.
21 Березня, 2023 р., 14:48
Всесвітній  день  води започатковано  у 1992 році  Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем пов’язаних з водним фактором. Чиста вода на нашій планеті в цілому і в  Україні зокрема є одним з  найцінніших  природних ресурсів. Без неї неможливий розвиток живої природи. Вона є найпростішим  хімічним компонентом живої матерії, яка об’єднує усі організми, які населяють нашу планету. Справді, чиста  вода потрібна людині як повітря і хліб. Ще  в давні часи люди шанували і цінували воду, дбайливо ставились до джерел, струмочків , річок. Ми не уявляємо існування без річок, морів, океанів. Сьогодні це потужна сила, яку підкорила людина. Але наслідки життєдіяльності  людини призвели до того, що дедалі більше річок та озер міліють, водоносні горизонти втрачають свою чистоту та цілющість. Важливою проблемою є ефективне і економне використання та охорона прісних вод, організація їх раціонального розподілу по галузях економіки. Раціональне використання і належна охорона водних ресурсів важлива народогосподарська проблема, яку можна вирішити шляхом використання якомога менше хімічних засобів у побуті, правильної утилізації відходів. Забруднення  довкілля – одна з найважливіших проблем сьогодення. Смітники інколи влаштовують просто на берегах водойм. Увесь непотріб потрапляє в річки, забруднюючи воду. Основний вплив на водні ресурси зумовлюється безповоротним забором води і скиданням забруднених вод у водні об’єкти. Відновити природну якість  води непросто і нескоро. Пробуджуючи свідомість наших співвітчизників, дбайливо ставитися до водних ресурсів, усвідомлюючи, яку роль відіграє вода у житті кожного із нас. Мусимо усвідомити: турбота про воду-це турбота про життя. Достатньо прожити лише три доби без води, щоб осягнути ту значимість неоціненного Дару Божого, який  отримала людина. Нам залишилось лише зберегти його.
20 Березня, 2023 р., 17:04
     Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб.
16 Березня, 2023 р., 11:15
Станом на 15.03.2023 року у базі даних Львівського обласного центру зайнятості налічується 3,9 тис. вільних робочих місць і вакантних посад. Майже у 200 варіантах роботи зарплата коливається від 20 до 30 тис. грн, у більш як 40 вакансіях – понад 30 тис. грн.
14 Березня, 2023 р., 11:20
Дякуємо усім добровольцям за мужність та жертовність заради незалежності та цілісності України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: здоров'я, витримки, Божої опіки та Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!