22 Червня, 2023 р., 17:00
Герої не вмирають, поки живе пам'ять про них! Сьогодні, 22.07.2023 р., на знак пошани та вдячності Герою Яніву Ярославу ми відкрили меморіальну дошку у рідному селі захисника - с. Банюнин. Саме у цей день юному, але надзвичайно мужньому Воїну виповнилося б лише 27 років. Ярослав віддав найдорожче - своє життя, захищаючи кордони нашої України. Відтепер пам’ятний знак буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм та героїчний подвиг кращого сина української землі та захисника рідної Батьківщини. Світла пам’ять про нашого Героя назавжди залишиться у наших серцях.
22 Червня, 2023 р., 09:14
З метою підвищення обізнаності населення щодо діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини пропонуємо ознайомитися із інформаційними матеріалами, розробленими Секретаріатом Уповноваженого спільно з партнерськими організаціями.
20 Червня, 2023 р., 11:47
     Відповідно до доручення Прем‘єр-міністра України Дениса Шмигаля  від 10.06.2023 №17826/0/1-23 проводиться набір осіб, охочих  взяти безпосередню участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої підривом греблі Каховської ГЕС.
19 Червня, 2023 р., 16:22
Літній період – це не лише довгоочікуваний відпочинок, а й можливість для багатьох, особливо студентської молоді, долучитися до праці та заробити додаткові кошти.
15 Червня, 2023 р., 15:43
З 8 до 21 травня цього року тривала 8 хвиля розгляду заяв учасників програми «єРобота». За її результатами 42 особи, бізнес-плани котрих розглядала комісія Львівського обласного центру зайнятості, отримають мікрогранти на розвиток або відкриття власної справи.
12 Червня, 2023 р., 16:47
Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці на виконання Окремого доручення Голови Держпраці № Д-65/1/11.3-23а від 30.05.2023, з метою підвищення рівня обізнаності громадськості, користувачів (споживачів), суб’єктів господарювання, що вводять в обіг та/або надають на ринку нехарчову продукцію, яка віднесена до сфери відповідальності Держпраці, просить ознайомитися із інформаційною кампанією з питань здійснення заходів державного ринкового нагляду та інформаційними матеріалами щодо продукції, яка підпадає під дію Технічного регламенту засобів індивідуального захисту та Технічного регламенту ліфтів та компонентів безпеки для ліфтів.