18 Серпня, 2023 р., 10:25
Повідомляємо, що Департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації планується проведення другої «Школи Учасника закупівель» для представників бізнесу Львівщини.
15 Серпня, 2023 р., 16:02
У січні-липні поточного року ваучер на навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці у підрозділах Львівського обласного центру зайнятості отримали 644 жителі регіону, у тому числі 624 особи віком понад 45 років і 20 вимушених переселенців. Найбільшу активність щодо участі в програмі ваучеризації проявили жителі Львівської (154 особи), Золочівської (108) та Стрийської (86) територіальних громад. З-поміж тих, хто скористався можливістю навчатися коштом держави, 443 особи будуть підвищувати рівень кваліфікації, а 136 – проходити перепідготовку. За рахунок ваучера 207 осіб будуть поглиблювати знання за спеціальністю «психологія», 76 обрали «середню освіту (за предметними спеціалізаціями)», 63 – «соціальну роботу», 67 – «медсестринство», 39 – професію «верстатник деревообробних верстатів», 37 – «кухар», 34 – «водій навантажувача». Також знайшлися охочі підвищити рівень кваліфікації за фахом «водій автотранспортних засобів», «швачка», «технології медичної діагностики та лікування», «соціальне забезпечення», «ветеринарна медицина», «фармація» та ін. Ваучер надається за 123 професіями та спеціальностями. Його вартість не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму, тобто 26840,00 грн. Окрім осіб віком понад 45 років із страховим стажем більш як 15 років, цей документ для безкоштовного навчання можуть отримати вимушені переселенці, особи з інвалідністю, звільнені з військової служби, особи, позбавлені особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їхнього звільнення, а також ті, хто у період дії воєнного стану в Україні отримав поранення, контузію, каліцтво або захворювання.
15 Серпня, 2023 р., 15:57
З-посеред 311 українців, котрі стали переможцями дванадцятої хвилі розгляду документів на отримання мікрогрантів за програмою «єРобота», найбільше заявників із Львівщини – 17% або 52 особи. Наша область впевнено лідирує за кількістю позитивних рішень для учасників урядового проєкту «єРобота», – зазначив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. – Загалом від липня торік 998 осіб, бізнес-плани котрих розглядала комісія Львівського ОЦЗ, отримають мікрогранти на відкриття або масштабування бізнесу та створять 2241 місце праці. На рахунки 795 з них надійшли кошти на суму понад 187,3 млн грн. За них представники бізнесу або ті, хто хоче створити власну справу з нуля, зможуть закупити нове обладнання, матеріали, сировину, оплатити лізинг, оренду приміщення, послуги з маркетингу, реклами тощо». За словами керівника ЛОЦЗ, результат моніторингу діяльності грантоотримувачів засвідчив, що станом на 01.08.2023 року учасники проєкту «єРобота» сплатили податків і зборів на суму 61,5 млн грн, створили 639 нових робочих місць, зокрема за скеруванням служби зайнятості працевлаштували 326 осіб з числа зареєстрованих безробітних. Серед тих, хто скористався урядовою програмою, 69,0% складають фізичні особи-підприємці, 15,7% – юридичні особи, 15,3% – підприємці-початківці. Майже третина (29,7%) отримувачів мікрогрантів веде бізнес у галузі оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, 19,5% займаються тимчасовим розміщуванням та організацією харчування, а 15,0% – працюють у сфері переробної промисловості. Нагадаємо, що відповідно до урядової програми «єРобота» на відкриття або розширення бізнесу можна отримати мікрогрант у розмірі від 50 до 250 тис. грн. Обов’язкова умова – створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту. Подати заявку на участь у програмі можна через портал «Дія» до 19 листопада 2023 р. Також гранти на створення або розширення власного бізнесу надаються учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їхніх сімей. З програмою можна ознайомитися на порталі Державного центру зайнятості у розділі «Грант для ветеранів». Позитивне рішення про надання коштів для розвитку підприємництва у розмірі від 250 тис. грн до 1 млн грн отримали 9 заявників із Львівщини, у т. ч. 5 учасників бойових дій і 4 члени сім’ї ветеранів.
15 Серпня, 2023 р., 15:54
Чисельність зареєстрованих безробітних, котрі станом на 1 серпня 2023 року користувалися послугами Львівського обласного центру зайнятості з метою працевлаштування, становила 3780 осіб, з них 2579 отримували допомогу з безробіття.
02 Серпня, 2023 р., 17:11
"Виходь на світло!" - інформаційна кампанія, ціллю якої є зростання кількості осіб, охоплених соціальним страхуванням. Дізнавайтесь більше на сайті Держпраця
01 Серпня, 2023 р., 09:55
Відповідно до рішення сесії Новояричівської селищної ради від 05 квітня 2023 року №3894 розпочато розроблення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з для ведення особистого селянського господарства на для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с.Пикуловичі Львівського району Львівської області, площею 0,1340 га к/н 4623685200:01:003:0139.
01 Серпня, 2023 р., 09:03
Про проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади директора КНП "Новояричівська районна лікарня"
01 Серпня, 2023 р., 09:00
Про проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади директора КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новояричівської селищної ради