Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує! Під час зустрічі з платниками податків податківці інформували про актуальні питання податкового законодавства

Дата: 29.07.2022 11:26

Заступник начальника Кам’янка-Бузької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області                        Оксана Солонинка на черговій зустрічі з платниками податків розповіла про кампанію одноразового добровільного декларування фізичними особами активів та інші новації податкового законодавства. Посадовець повідомила платникам податків про новації податкового законодавства, передбачені Законом України від 30.11.2021 №1914-ХІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень». Також розповіла присутнім про особливості одноразового (спеціального) добровільного декларування активів громадян, придбаних до 1 січня 2021 року та з яких не були сплачені податки і збори. Звернула увагу на форму подання одноразової декларації та терміни її подання, які категорії фізичних осіб можуть скористатися правом на одноразове (спеціальне) добровільне декларування, об’єкти оподаткування, ставки податку та терміни cплати. Крім цього Оксана Солонинка акцентувала увагу платників податків на перевагах застосування програмних РРО при веденні господарської діяльності та порядку реєстрації програмних РРО. Наостанок звернула увагу на деклараційну кампанію – 2022, розповіла про терміни сплати задекларованих зобов’язань, про переваги подання звітності та сплати податків і зборів через «Електронний кабінет».

Заступник начальника

Кам’янка-Бузької ДПІ

Головного управління

ДПС у Львівській області                                                                              Оксана СОЛОНИНКА