ДК 0212015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт доріг по вул. Незалежності, вул. А.Міцкевича, площа Єдності в с. Новий Яричів)

Дата: 07.04.2021 12:00

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Новояричівська селищна рада Кам'янка-Бузького району Львівської області;

80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, Єдності,22

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником разі поділу на лоти такі  відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт доріг по вул. Незалежності, вул. А.Міцкевича, площа Єдності в с. Новий Яричів)

3.  Ідентифікатор закупівлі: :UA-2021-04-07-005373-a

4. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Необхідність в проведені поточного ремонту доріг по вул. Незалежності, вул. А.Міцкевича, площа Єдності в с. Новий Яричів виникла у зв'язку з аварійним станом дорожнього покриття, існуюче асфальтобетонне та щебенево-грунтове покриття дороги, не забезпечує надійне експлуатування дороги, виявленні значні вибоїни.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі затвердженого дефектного акту «Поточний ремонт доріг по вул. Незалежності, вул. А.Міцкевича, площа Єдності в с. Новий Яричів».

При проведені поточних ремонтних робіт виконавець повинен виконувати заходи, що забезпечують дотримання правил техніки безпеки у відповідності із Законом України «Про охорону праці», інших чинних нормативних документів та актів з охорони праці, природоохоронного законодавства, державних будівельних норм (ДБН) тощо.

5. Обгрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку кошториса на 2021 рік, становить 1 249 500,00 UAH (з ПДВ). Заплановано в бюджетному запиті: 1(одна) послуга – проведення поточного ремонту доріг по вул. Незалежності, вул. А.Міцкевича, площа Єдності в с. Новий Яричів.

6.  Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 249 500,00 UAH (з ПДВ)

7. Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: визначено відповідно до одного із методів затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 18.02.2020р. №275 (далі – Наказ).

Розрахунок очікуваної вартості закупівлі послуг з поточного ремонту визначається з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 №293, відповідно до дефектного акту.

Очікувана вартість поточного ремонту доріг по вул. Незалежності, вул. А.Міцкевича, площа Єдності в с. Новий Яричів на 2021 рік становить 1 249 500,00 UAH (з ПДВ)