Повторні громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення генерального плану с. Неслухів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

Дата: 02.11.2021 09:07

Відповідно до Постанови КМУ №555 від 25.05.2011 р. «Про затвердження Порядку проведення  громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» проводяться повторні  громадські слухання щодо  врахування громадських інтересів під час розроблення генерального плану с. Неслухів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження Детального плану – Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області (площа Єдності, 22, смт. Новий Яричів, Львівський р-н, Львівська обл., 80465).

Розробник Генерального плану – ТзОВ «Інститут Геоінформаційних систем».

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 06 грудня 2021 р. о 15:00 год. в приміщенні Новояричівської селищної ради (смт.Новий Яричів, вул.Незалежності, 6 Львівський р-н, Львівська обл., 80465).