Повідомлення про оприлюднення Детального плану території для будівництва і обслуговування будівель громадських та релігійних організацій РГ УГКЦ смт.Запитів церкви «Всіх святих українського народу» в смт.Запитів, вул.Київська, 246 Львівського району

Дата: 30.06.2021 10:10

Орган, що прийматиме рішення про затвердження Детального плану – Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області (площа Єдності, 22, смт. Новий Яричів, Львівський р-н, Львівська обл., 80465).

Розробник Детального плану – ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація».

Ознайомитися з ДПТ відбуватиметься за адресою: Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області (вул.Незалежності, 6, смт. Новий Яричів, Львівський р-н, Львівська обл., 80465), протягом 30 днів з моменту виходу даного оголошення.

Громадське обговорення відбудеться 2 серпня 2021 р. в приміщенні Народного дому Новояричівської селищної ради о 12:00 год.