Повідомлення про оприлюднення Проекту внесення змін до детального плану території господарського двору в с. Убині

Дата: 28.05.2021 12:46

по вул. Шкільна та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

1.  Проект внесення змін до детального плану території господарського двору в с. Убині по вул. Шкільна.

Проект внесення змін до детального плану розробляється з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, встановлення меж населених пунктів, а також з метою оптимальної функціональної організації поселення, яка має забезпечувати розвиток та реконструкцію сільського поселення, найкращі умови проживання та праці.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження Проекту – Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області (площа Єдності, 22, смт. Новий Яричів, Львівський р-н, Львівська обл., 80465)

3. Розробник Детального плану – ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація»

Розробник СЕО – ТзОВ «Компанія Еко-Консалт».

4) Строк громадського обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення;

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

30.06.2021 року о 12:00, Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області (площа Єдності, 22, смт. Новий Яричів, Львівський р-н, Львівська обл., 80465)

Ознайомитися з Проектом внесення змін до детального плану території та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна за адресою: Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області (площа Єдності, 22, смт. Новий Яричів, Львівський р-н, Львівська обл., 80465)

Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується детального плану є Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту детального плану: не передбачено.