Відділ у справах дітей, сім`ї та соціального захисту населення

27 Квітня, 2021 р., 09:11
Шановні громадяни! Інформуємо про затвердження 16.02.2021 Рішення Львівської обласної ради обласних програм, спрямованих на якісну соціальну підтримку найбільш незахищених верств населення, а саме «Комплексна програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки» та «Комплексна програма соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2021-2025 роки» За більш детальною інформацією просимо звертатися у ВІДДІЛ У СПРАВАХ ДІТЕЙ, СІМ’Ї ТА З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ НОВОЯРИЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  за адресою: с. Старий Яричів, вул. Заводська, 2 тел. 0984731896 Категорії пільговиків та визначений пакет документів для кожної категорії додаються.