26 Березня, 2024 р., 21:42
Начальник Кам’янка-Бузької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Тарас Печора під час чергової зустрічі із платниками податків у форматі «круглого столу» розповів про актуальні питання податкового законодавства, зокрема щодо декларування доходів громадян за 2023 рік, порядку отримання податкової знижки, застосування РРО/ПРРО, використання електронних сервісів ДПС.
25 Березня, 2024 р., 12:52
 Працівники Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області надають платникам фахові консультації та практичну допомогу з питань застосування податкового законодавства. Нещодавно під час чергової зустрічі фахівці ДПІ поінформували, що громадяни, які впродовж минулого року отримували доходи, з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався, зобов’язані задекларувати такі доходи до 1 травня 2024 року.
25 Березня, 2024 р., 12:51
   Фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області регулярно проводять тренінги, практикуми та зустрічі з платниками податків та громадянами щодо подання звітності суб’єктами господарювання та декларації про майновий стан та доходи громадянами за допомогою електронних сервісів.
25 Березня, 2024 р., 12:51
  Днями начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора під час проведення сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія»  відповідав на актуальні запитання платників.
25 Березня, 2024 р., 12:50
   Заступницею начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксаною Солонинкою надано коментар-відповідь про те, що Верховною Радою України 23 лютого 2024 року прийнято Закон України № 3603–ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення онлайн комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства».
18 Березня, 2024 р., 20:34
   Нещодавно фахівцями Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління  ДПС у Львівській області було проведено для платників податків черговий тренінг з питань декларування доходів, отриманих у 2023 році.
18 Березня, 2024 р., 20:34
Нещодавно начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління  ДПС у Львівській області Тарас Печора провів сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з актуальних питань податкового законодавства.
18 Березня, 2024 р., 20:33
     На це питання заступницею начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління              ДПС у Львівській області Оксаною Солонинкою надано коментар-відповідь про те, що абзацами першим та другим п. 295.1 ст. 295 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) встановлено, що платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.
13 Березня, 2024 р., 21:48
     Заступницею начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління  ДПС у Львівській області Оксаною Солонинкою на черговій зустрічі з платниками податків було перераховано основні випадки подання податкової декларації про майновий стан і доходи.
13 Березня, 2024 р., 21:47
 Фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління  ДПС у Львівській області регулярно проводять тренінги, практикуми, зустрічі з платниками податків та громадянами щодо подання звітності суб’єктами господарювання, декларації про майновий стан та доходи громадянами за допомогою електронних сервісів.