Привітання з Великодніми святами

Дата: 04.05.2021 14:17

Шановна Яричівська громадо!

Назар Коваль та будівельна компанія «Наш Простір» вітає Вас з Пасхальними святами!

Від щирого серця поздоровляємо Вас з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до ваших осель прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пломеніє любов'ю, а помисли стануть щирими та добрими.

Останнім часом ми з Вами проживаємо нелегкий час. Кожен день вносить свої корективи й ми змушені вчитися підлаштовуватися під них. Проте наша з Вами співпраця розпочалася вже давно і за цей час Ви та ми динамічно розвивалися. Цього річ ми вже допомогли нужденним, і вони матимуть змогу розділити з нами великодній кошик.

Тому щиро бажаємо вашій громаді розвитку, стабільності, фінансового добробуту, щоб всі поставлені цілі та завдання були виконані в строк. Хай не буде перешкод на вашому шляху, все йде легко і просто.

Всіх земних благ вам!

З повагою, Коваль Назар, член політичної партії «ВАРТА» та БК «Наш Простір»