Проведено показове навчання дій пожежно - рятувальних підрозділів при гасінні пожежі та рятуванні людей.

Дата: 29.04.2021 12:21

Цього місяця працівники Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області під керівництвом голови Львівської районної державної адміністрації  Христини ЗАМУЛИ провели робочу нараду з представниками органів місцевого самоврядування Кам’янка-Бузької, Добротвірської, Новояричівської та Жовтанецької територіальних громад - з питань організації та здійснення заходів цивільного захисту, техногенної, пожежної безпеки і завдань органів місцевого самоврядування щодо цього. Також було продемонстровано  пожежно – рятувальну техніку та проведено показове навчання.
Під час проведення теоретичної частини семінар – наради до представників громад було доведено наступні питання:
-    організація та здійснення заходів цивільного захисту і завдання громад щодо цього;
-    порядок організації взаємодії між громадами та підрозділами ДСНС;
-    доведення основних функцій ДСНС України;
-    забезпечення населених пунктів громад протипожежним водопостачанням;
-    порядок функціонування добровільних пожежних дружин, та місцевої пожежної охорони;
-    проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, заборона спалювання сухої рослинності, попередження пожеж в екосистемах;
-    порядок дій при виявленні ВНП.
Під час проведення показового навчання  було відпрацьовано  дії пожежно - рятувальних підрозділів при гасінні пожежі та рятуванні людей.